Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marvel: Ultimate Alliance 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Vicarious Visions
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Marvel: Ultimate Alliance 2

Połączenie z siecią, karta pamięci
Opis - Marvel: Ultimate Alliance 2
Nie wydana na PC gra Marvel: Ultimate Alliance 2 to świetna gra akcji, w której ponownie masz szansę stanąć na czele oddziału superbohaterów. Pośród występujących tu postaci mamy takie sławy znane z uniwersum Marvela jak Kapitan Ameryka, Spider-Man czy Wolverine. Niestety, nie ma wersji demonstracyjnej gry na żadną platformę, więc nie jest możliwy download demo Marvel: Ultimate Alliance 2 na PS2 czy inną konsolę (pełna lista platform, na których dostępna jest gra, znajduje się poniżej w tekście).

W czasie zabawy musisz stawić czoła dziwnym istotom, które są dośc zaawansowane technologicznie i nie mają zbyt przyjaznych zamiarów wobec ludzi. Czeka więc nas ponownie ratowanie świata, czyli coś, czym powinni zajmować się superherosi. Na co warto zwrócić uwagę, to na fakt, iż w Marvel: Ultimate Alliance 2  fabuła nie jest liniowa. Wybór opcji dialogowych ma wpływ na otrzymywane misje oraz ścieżki rozwoju bohaterów. Dlatego też gameplay Marvel Ultimate jest wciągający, zaś człowiek po zakończeniu zabawy ma ochotę na ponowne przejście gry i zobaczenie, co by było gdyby… Dodatkowo niektórzy bohaterowie mogą łączyć swe umiejętności, dokonując tzw. „fuzji”. Warto zauważyć, ze za realizm fizyki odpowiada popularny silnik Havoc.

Jak prezentuje się gra w praktyce? Mamy na naszych stronach trailer Marvel Ultimate, który pozwoli poczuć Ci klimat zabawy oraz filmik prosto z gry. Nadto znajdziesz u nas również kody, które uatrakcyjnią zabawę.  Istnieje możliwość zabawy wieloosobowej, dlatego też jeśli masz Marvel Ultimate na PS2, możesz zmierzyć się z posiadaczem Marvel Ultimate na PS3.
Prócz wymienionych konsol ukazało się Marvel Ultimate na Xbox 360 oraz Wii i NDS, a nawet PSP. Marvel Ultimate 2 to tytuł, który śmiało można polecić każdemu miłośnikowi gier akcji.

Świetna fabuła, solidna oprawa audiowizualna i mnóstwo możliwości postaci sprawiają, że gra się świetnie.  Tytuł ten ukazał się w drugiej połowie 2009 roku i wciąż jeszcze można go bez problemów nabyć w sklepach. Nim jednak wydasz na niego pieniądze, obejrzyj materiały wideo z gry dostępne na naszych stronach. Będziesz dzięki temu wiedział, co możesz zdziałać w Marvel Ultimate 2 i jak prezentuje isę oprawa audiowizualna gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Marvel: Ultimate Alliance 2