Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killzone: Liberation

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Guerilla Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Brak

Opis - Killzone: Liberation

Wydane w 2006 roku killzone liberation pl to kolejna produkcja Guerilla Games kontynuująca pomysł ze strzelanki FPS Killzone – tym razem gramy jednak z widokiem trzeciej osoby (TPP), co zapewnia dynamiczna kamera podążająca za bohaterem. W killzone liberation na psp możemy grać w trybie dla pojedynczego gracza lub przez sieć WiFi (w pierwszej części rozgrywkę sieciową umożliwiał nam Network Adapter, niestety w killzone liberation online nie zagramy, ale możemy połączyć się z innym PSP w pobliżu).

W ramach przypomnienia – w pierwszej części Killzone walczyliśmy w niedalekiej przyszłości w wojnie między frakcjami Helghast a ISA w momencie ataku tej ostatniej na planetę Vecte. Helghast to potomkowie ludzcy, którzy skolonizowali planetę Helghan wiele pokoleń temu. Trudne warunki, jakie tam panowały, stały się przyczyną licznych mutacji, które sprawiły, że obecnie nie mogą już być oni uważani za ludzi. Dzięki temu stali się silniejsi, szybsi i bardziej sprężyści. Nienawidzą jednak dawnych ludzi. Muszą używać masek gazowych imitujących atmosferę Helghan, by móc oddychać. Kolejne misje w Killzone wypełnialiśmy czteroosobowym oddziałem złożonym z wyspecjalizowanych żołnierzy służących ISA, przy użyciu dużego zakresu nowoczesnych broni – m.in. karabinów snajperskich, działek, wyrzutni rakiet (żeby zobaczyć bronie używane w killzone liberation pobierz screeny z naszej galerii). Tym razem Jan Templar działa jednak bez pomocy towarzyszy. Akcja Killzone Liberation toczy się wkrótce po zakończeniu scenariusza z pierwszej części (zobacz w sieci prezentujący killzone liberation trailer).

W killzone liberation kody nie są dostępne, wyszły za to do killzone liberation dodatki, które możemy ściągnąć z oficjalnej strony gry – rozszerzenie zawiera m.in. nowy rozdział dla pojedynczego gracza i nowe mapy do trybu multiplayer – jeśli kupisz pełną wersję gry, wejdź koniecznie na jej oficjalną stronę lub wpisz w wyszukiwarce killzone liberation download addons.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Killzone: Liberation