Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killzone 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Guerilla Games
Data dodania: 01.06.2010
System operacyjny: Playstation

Brak

Wymagania sprzętowe - Killzone 3

Wkrótce!
Opis - Killzone 3
Killzone 3 to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek FPS na PlayStation 3, która według zapowiedzi twórców ma wyciskać siódme poty z możliwości tej konsoli i być jeszcze lepsza niż poprzedniczka. Na razie wiadome jest, że twórcy planują wydać Killzone 3 na PS3, a kiedy? Według wstępnych informacji, bardzo prawdopodobny wydaje się okres przed wakacyjny 2011 roku.  Na razie można zapomnieć o Killzone 3 na Xbox 360, zwłaszcza że wydawcą gry jest samo Sony Computer Entertainment. Mało prawdopodobna jest również wersja Killzone 3 na PC i Mac.  

Przejdźmy jednak do samej gry, w której ponownie mamy zmierzyć się z Helghastami przy użyciu najbardziej wybajerowanych broni i technik walki. Pomoże nam w tym PlayStation Move, a wiec kontroler przypominający pada z Nintendo Wii, za którego pomocą możliwe będzie ruchome sterowanie postacią i jej poczynaniami. Pierwsze screeny z Killzone 3 są imponujące i widać, że twórcy nie próżnowali przez ostatnie lata. Wspaniała grafika 3D, obszerne i świetnie dopracowane mapy, oraz modele postaci maja zostawić konkurencje daleko w tyle. Zresztą screeny z Killzone 3 za darmo możecie zobaczyć powyżej i sprawdzić, że jest na co czekać. Na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle ukarze się demo Killzone 3. Pewne jest natomiast to, że gdy ujrzy ono światło dzienne to będzie dostępne Killzone 3 demo za darmo za pomocą usługi PS Store. W grze oprócz klasycznej kampanii, ma pojawić się tryb kooperacji, w którym będzie mogło zagrać nawet czterech graczy. Wymagania Killzone 3 sprowadzą się do podstawowo wyposażonej konsoli wraz z podłączeniem do sieci. Na razie nie wiadomo nic o Killzone 3 po polsku, a także o tym czy gra pojawi się w naszym kraju zaraz po światowej premierze. Miejmy nadzieje, że Killzone 3 pl powstanie i będziemy mieli okazję zagrać w tą grę w polskiej wersji językowej. W oczekiwaniu na download Killzone 3 warto zagrać w poprzednie części tej serii. Opisy wcześniejszych odsłon Killzone 3 znajdziesz na pobierz.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Killzone 3

dodał: ~AXEL 261 , 19.06.2010

Proszę proszę ;). KZ3 już w Lutym 2011! Grałem w dwójkę,widziałem DEMO KillZone'a 3,możliwości w trójce i muszę powiedzieć...Że ta gra wymiata!!!!! Byle żeby były trofea. \n*KillZone-PS2 16+ 2004*\n*KillZone liberation-PSP 16+ 2006*\n*KillZone 2-PS3 18+ 2009*\n*KillZone 3-PS3 18+ 2011*