Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killzone 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sony
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Killzone 2

playstation 3
Opis - Killzone 2
­

Killzone 2 to dynamiczna gra akcji, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom porządnie wykonanych shooterów z ciekawą linią fabularną. Jest to kontynuacja pierwszej części, wydanej na konsolę Sony Playstation 2 w 2004 roku, która z miejsca odniosła sukces i zdobyła uznanie pośród graczy. Niestety, nie ukazała się wersja PC Killzone2, nie ma także wersji gry na XboX 360. Nacieszą się nią jedynie tylko posiadacze Sony Playstation 3.

Akcja gry Killzone II rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach znanych z poprzedniej części. Przypomnę - broniliśmy tam kontrolowanej przez frakcję ISA planety Vecta, teraz zaś będziemy atakować siedziby niedoszłych najeźdźców, czyli frakcji Helghast, na czele których stoi imperator Visiari. Gracz wciela się w komandosa ISA o imieniu Sava. Oczywiście celem jest zniszczenie przeciwników, czego dokonamy poprzez likwidację ich dowódcy. Jednak nim do niego dotrzemy, czeka nas długa i ciężka przeprawa. Możesz pobrać demo Killzone 2 dzięki usłudze Playstation Network i zobaczyć udostępniony przez twórców fragment gry. Pełna wersja Killzone 2 wydana została po polsku, dlatego też jeżeli zdecydujesz się na jej zakup, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Killzone 2. Zaś do zakupu może przekonać Cię to właśnie demo, gdzie poczujesz smak futurystycznej wojny. Pobierz więc Killzone 2 dzięki PSN. Dlaczego warto to zrobić?

W Killzone 2 otrzymujesz przede wszystkim ciekawą, dynamiczną fabułę oraz wspaniałą oprawę audiowizualną. Akcję obserwujesz z perspektywy pierwszej osoby. Do twej dyspozycji oddany zostaje cały arsenał środków zniszczenia. Możesz nie tylko niszczyć przeciwników, ale również dokonywać destrukcji otoczenia. Autorzy gry zadbali, by było ono w pełni interaktywne. Dlatego też dano Ci do pobrania Killzone 2 w wersji demonstracyjnej, abyś sam mógł ocenić, czy dla tak wykonanej gry warto wydać pieniądze. Kolejne jej atuty to z pewnością sztuczna inteligencja, dzięki której przeciwnicy zachowują się realistycznie oraz możliwość używania pojazdów.

W Killzone 2 pomyślano o wszystkim, mamy nawet zmienne warunki pogodowe, zaś dźwięk emitowany jest w standardzie 71. Pełna wersja Killzone 2 pl z pewnością wciągnie Cię na długie godziny do świata przyszłości, a jeżeli będziesz miał dość walki ze sztuczną inteligencją, możesz zmierzyć się z innymi graczami w trybie Killzone 2 multiplayer. Z pewnością gra w Killzone 2 online dostarczy Ci całej masy emocji. Pełna wersja Killzone 2 nie jest dostępna za darmo, a w niej właśnie znajduje się omawiany tryb, jeżeli chcesz więc w niego zagrać, musisz dokonać jej zakupu.

Killzone 2 dostała bardzo wysokie noty w prasie branżowej. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy słusznie, wystarczy tylko ściągnąć za free Killzone 2 w wersji pokazowej. Ten download Killzone 2 nic nie kosztuje, a z pewnością zaciekawi Cie na tyle, że zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry. Jeżeli zaś nie będziesz do końca przekonany, możesz poszukać opinii innych graczy w sieci. Pamiętaj jednak, by nie popełniać często odnotowywanego błędu i nie wpisywać do wyszukiwarki „kill zone 2”. Tytuł ten pisze się razem.

Jeżeli wiec posiadasz PS3, Killzone 2 może stać się wartościowym nabytkiem dla Twej kolekcji tytułów. A jeżeli jesteś miłośnikiem szybkich gier akcji, po prostu musisz mieć ten tytuł. Z pewnością nie pożałujesz żadnego wydanego na niego grosza.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Killzone 2

dodał: ~Laki Luke , 03.03.2015

Zajebiste\\n

dodał: ~eloelo , 20.07.2010

super