Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killzone

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Guerilla Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Killzone

Playstation
Opis - Killzone
Gra killzone pl to strzelanka konsolowa na PS2, w której walczysz w niedalekiej przyszłości w wojnie między frakcjami Helghast a ISA w momencie ataku tej ostatniej na planetę Vecte. Gra killzone 1 doczekała się dwóch kontynuacji, w tym wydanej w tym roku na playstation3 killzone 2 (najnowsza część killzone wyszła wyłącznie na ps3). We wszystkich częściach gry mamy możliwość rozgrywki zarówno w trybie dla jednego gracza (możliwy jest w kilzone również tryb split-screen), jak i w dostępnym od pierwszego killzone multiplayer dzięki wykorzystaniu Network Adapter – killzone online cieszył się swojego czasu niemałą popularnością.

Choć nie przedstawi dobrze killzone ten krótki opis, jako że gra posiada swój oryginalny klimat, zaznaczmy, że gracz ma do przejścia 11 zróżnicowanych scenariuszy, wcielając się przy tym w różnych członków czteroosobowego oddziału, w którym każdy specjalizuje się w innego rodzaju działaniach – mamy więc szpiega, komandosa etc. Aby obejrzeć postacie z killzone, pobierz screeny z powyższej galerii lub zobacz przedstawiający gameplay w killzone trailer, stanowiący jednocześnie killzone ps3 demo.

Helghast to potomkowie ludzcy, którzy skolonizowali planetę Helghan wiele pokoleń temu. Trudne warunki, jakie tam panowały, stały się przyczyną licznych mutacji, które sprawiły, że obecnie nie mogą już być oni uważani za ludzi. Dzięki temu stali się silniejsi, szybsi i bardziej sprężyści. Nienawidzą jednak dawnych ludzi. Muszą używać masek gazowych imitujących atmosferę Helghan, by móc oddychać (zob. screenshoty z gry - killzone screenshots download). Gracz wciela się tu jednak nie w Helghan, ale w kapitana Jana Templara z walczącego z nimi ISA (Interplanetary Strategic Alliance), a później również Lugera, Rico Velasqueza oraz Hakha, z których każdy posiada zdolności odpowiednie do specjalnych misji.

W killzone gameplay polega na wykonywaniu kolejnych misji przy użyciu naszej wyspecjalizowanej ekipy. Mamy możliwość wykorzystania przy tym szeregu broni – karabinów zwykłych i snajperskich, działek, wyrzutni rakiet etc. Za każdym razem możemy mieć przy sobie maksymalnie 3 rodzaje broni – jeśli skończy Ci się amunicja, pozostaje Ci jakże widowiskowa walka wręcz. Gra zdobyła w większości serwisów wysokie oceny graczy, co przyczyniło się do powstania sequela Killzone: Liberation oraz najnowszej gry na PS3 - Killzone 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Killzone