Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

inFamous

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sucker Punch
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - inFamous

inFamous to bardzo ciekawa gra akcji w której wcielamy się super bohatera „działającego” w metropolii o nazwie Empire City. Grę opracowało studio Sucker Punch Productions, a za jej wydanie odpowiedzialne jest Sony Computer Entertainment i dzięki temu możliwa jest gra w inFamous na PlayStation 3. Niestety nie ma inFamous na PC, ani na żadnej innej platformie i jest to exclusive, zarezerwowany tylko dla najnowszej konsoli Sony. Demo inFamous zostało udostępnione przez Sony dzięki swojemu sklepowi internetowemu i pozwala na sprawdzenie gry. Wersja demonstracyjna inFamous jest za darmo i warto z niej skorzystać.


inFamous na PS3 to powiew świeżości w tym gatunku i bardzo dobrze przyjęta gra przez graczy. Wcielamy się w niej w postać, która zowie się Cole MacGrath i jest to rowerowy posłaniec, który w wyniku pewnego wybuchu w mieście Empire City nabywa ciekawych super mocy, związanych z elektrycznością. Grafika w grze, jak i efekty towarzyszące wybuchom prezentują się bardzo ciekawie co pokazuje również trailer z inFamous. W sumie w grze dostępnych jest ponad 17 różnych mocy związanych z elektrycznością, które wraz z pokonywaniem kolejnych misji stają się coraz silniejsze. Nie jest możliwa gra online w inFamous i jest ona nakierowana wyłącznie na kampanię dla pojedynczego gracza. W inFamous Game nasz super bohater nie zawsze musi opowiadać się po stronie dobra, ale może trochę pobroić i to od nas należy jaką ścieżkę gry wybierzemy. Gra jest bardzo dobrze dopracowana praktycznie w każdym elemencie. Dostępne są również ciekawe kody do inFamous, które potrafią odblokować sporą liczbę bonusów. Oczywiście inFamous cheats można za free znaleźć w sieci.


Wydawcą gry w naszym kraju jest polski oddział SCE, który zadbał by gracze mieli okazję zagrać w inFamous po polsku i to za przystępną cenę. inFamous pl to doskonała propozycja dla graczy, chcących zagrać w coś świeżego i nie oklepanego. Spolszczenie inFamous obejmuje nie tylko napisy, ale jest to pełna polska wersja językowa. Szkoda tylko, że nie ma inFamous na PC, o czym wspominałem bo gra ta jest godna uwagi. Brak download inFamous w wersji komputerowej to największa wada tego tytułu. Dla ludzi nie lubiących polskiego dubbingu, możliwy jest download patch do inFamous z oryginalnymi głosami. Podsumowując warto zagrać w tą grę. Posiadaczom komputerów pozostaje co najwyżej tapeta z inFamous na pulpit, ale jeśli Drogi graczu chciałbyś zagrać w grę w stylu inFamous to pobierz inne tego typu tytuły z naszej strony.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: inFamous

dodał: adaXDe , 23.07.2010

nie pobierze się bo nie mają licencji

dodał: ~dsaervtsbvtbsrb , 27.03.2010

gdzie to pobrać\n