Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar North
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable

Brak

Wymagania sprzętowe - Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Konsola PS lub Nintendo DS
Opis - Grand Theft Auto: Chinatown Wars
­Grand Theft Auto: Chinatown Wars game to przeniesienie niesławnej serii gier akcji na przenośne konsole PSP oraz NDS. Niestety, nie ma wersji Grand Theft Auto: Chinatown Wars na PS3, nie planowane jest także wydanie Grand Theft Auto: Chinatown Wars na PS2 ani konwersji Grand Theft Auto: Chinatown Wars na Xbox 360. Nie ukaże się również wersja Grand Theft Auto: Chinatown Wars na Wii ani PC. Co zatem otrzymają posiadacze PSP i NDS? Gra Grand Theft Auto: Chinatown Wars przenosi nas w półświatek władany przez chińska mafię – czyli Triadę. Wedle wielu opinie GTA Chinatown Wars to jeden z najlepszych tytułów całej serii. Bohater, którym kierujemy, to Huang Lee.

Przybywa do Liberty City aby pomścić swego ojca oraz oddać pewien starożytny miecz wujowi, który jest ważną postacią w szeregach Triady. Nie będzie to jednak łatwe zadanie – na swej drodze w GTA Chinatown napotkamy masę różnej maści oprychów, zabójców, a także narkomanów, pospolitych rzezimieszków i psychopatów. Fabuła gry jest naprawdę niesamowita i nadawałaby się na doskonały film akcji. Ze względu na brutalność oraz poruszaną tu tematykę tytuł ten adresowany jest tylko i wyłącznie do pełnoletnich graczy.

Ważnym aspektem gry są narkotyki. Triada na tym zarabia największe pieniądze, więc pracując dla niej trudno się z nimi nie zetknąć. Sam będziesz szukał dilerów oraz nawiązywał kontakty z przemytnikami, rozprowadzającymi je gangami czy też klientami. Oczywiście nie trzeba dodawać, że w związku z tym raczej nie opłaca się wchodzić w drogę policji. Warto przy okazji napomnieć, że nie obędzie się bez licznych strzelanin i tego, co dało nazwę całej serii – czyli zuchwałym kradzieżom aut po uprzednim wyrzuceniu z nich właścicieli. Nadto pojawiają się tu i inne pojazdy.

Soundtrack Grand Theft Auto: Chinatown Wars to kilkadziesiąt utwór odgrywanych przez stacje radiowe – możemy również programować własne playlisty do odtwarzania, do czego zresztą jesteśmy już przez ludzi z Northstar przyzwyczajeni. Oczywiście nie ma wersji Grand Theft Auto: Chinatown Wars za darmo. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak tytuł ten wygląda w praktyce, możesz obejrzeć dostępny w sieci trailer Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Na naszych stronach odnajdziesz również gameplay z gry. W galerii przy tym opisie mamy także obrazki z Grand Theft Auto: Chinatown Wars do pobrania. A jeżeli posiadasz już ten tytuł, może zainteresuje Cię fakt, że mamy kody do Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Pobeirz kody Grand Theft Auto: Chinatown Wars jeżeli chcesz ułatwić sobie zabawę.

Istnieje GTA multiplayer, więc możesz zmierzyć się w trybie GTA Online z innymi żywymi graczami. Dzięki temu gra stanie się jeszcze bardziej ciekawa i emocjonująca, a ponieważ obszar Liberty City jest spory, z pewnością gra wciągnie Cię na długie godziny. Jeżeli jesteś fanem serii i nie masz NDS czy PSP, z pewnością zirytuje Cię fakt, że nie pograsz w tą odsłonę GTA na PS2 (na przykład). Pozostaje Ci tylko mieć nadzieję, że prędzej czy później wyjdzie konwersja tego tytułu na inne platformy. Wypatruj więc informacji na ten temat. A jeżeli kiedykolwiek wyjdą jakieś materiały do pobrania, bądź pewien, ze znajdziesz je na stronach naszego portalu.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

dodał: ~chada proceder , 29.07.2013

ej mencik96 ta gra idzie na kompie cz na pleju\n\n\n

dodał: ~polak 23 , 23.04.2010

jak piszą [TYLKO OPIS GRY] to po co piszą licencje

dodał: ~mencik96 , 07.03.2010

ta gra jest zajebista

dodał: ~damos , 16.02.2010

ludzie wyżej pisze \n\nGrand Theft Auto: Chinatown Wars [TYLKO OPIS GRY]\n\n\nPISZE [TYLKO OPIS GRY]\n\n

dodał: ~ej , 16.01.2010

jak???

dodał: ~DENIS §§§§%$ , 29.11.2009

mysle ze da sie to sciagnac\n