Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

God of War II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sony Computer Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Opis - God of War II

Gra god of war ii to kontynuacja zręcznościowo-przygodowej gry akcji o oryginalnej fabule nawiązującej do mitów i legend starożytnej Grecji (aby zobaczyć fantastyczne stwory z god of war 2, pobierz screeny z naszej galerii). W pierwszej części wcielaliśmy się w postać Kratosa (gr. „władza, potęga”), dawnego spartańskiego wojownika obecnie służącego olimpijskim władcom w ich porachunkach. W pierwowzorze god of war 2 widzieliśmy więc Ateny nękane… plagą zombie zesłaną przez boga wojny, Aresa. Kratos miał zabić boga, a pomocna miała mu w tym być tajemnicza puszka Pandory. Fabuła gry rozpoczynała się od samobójstwa bohatera i cofnięcia się w czasie w celu obejrzenia jego wcześniejszych losów. Powstaje właśnie nawiązujący do gry god of war film o tym samym tytule przedstawiający losy Kratosa mającego w założeniu przypominać Heraklesa - film ten zobaczymy zapewne w 2010 r. Tymczasem zobacz w naszej galerii screeny z god of war 2 za free, a jeśli zdecydujesz się na zakup gry, przypominamy, ze istnieje tzw. God of War Collection, czyli zestaw obu części gry dostosowany do platformy PS3(!) – pierwotna część obu opisywanych przez nas gier wyszła na PS2 (również opisywana przez nas wersja god of war jest na playstation 2).

W god of war 2 fabuła kontynuuje pomysł z pierwszej części. Kratos, już jako bóg wojny, musi w god of war ii na ps2 znów sięgnąć po Ostrze Chaosu, by wkrótce go użyć. W god of war 2 ps2 roi się od mitycznych stworów, jak Cerber, czy Cyklop. Poza walką wręcz bóg może używać też swoich mocy przypominających magię (zobacz prezentujący god of war 2 trailer na naszej stronie lub szukaj god of war 2 trailer download). W God of War 2 gameplay to tak jak w przypadku pierwszej części połączenie bitewnej gry akcji, zręcznościówki i przygodówki (prezentuje go również filmik z youtube). Wszystkiemu w god of war 2 towarzyszy przyjemny soundtrack dostosowany do tego rodzaju rozgrywki. Jak pokazują screeny z god of war 2 na ps2, twórcy gry zadbali też bez wątpliwości o jej oprawę graficzną.

Często poszukiwane są przez graczy god of war 2 kody. Otóż wyjaśniamy, że w god of war 2 kody na ps2 jako takie nie istnieją, można za to znaleźć w sieci całą listę zadań, które musimy ukończyć, by zdobyć kolejne artefakty (szukaj listy artefaktów z god of war 2 online, również wpisując god of war 2 kody, bo i pod takim hasłem jest dostępna).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: God of War II

dodał: ~kratos , 07.09.2010

zgadzam się z tymi dwoma

dodał: ~Anonim000 , 15.06.2010

U góry w prawym rogu piszę tłumoki, że to tylko opis gry. Jak chcecie gry za darmochę w 1 dzień to pobierzcie Azureusa wejdźcie na the pirate bay-stronę przeciwko kupowaniu legalnych płyt.

dodał: ~hazar , 09.05.2010

no właśnie

dodał: karolek22 , 13.03.2010

jak to pobrac???