Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

God of War: Chains of Olympus

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ready At Dawn Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Brak

Opis - God of War: Chains of Olympus

Kolejna część serii god of war o nazwie god of war chains of olympus znów opowiada o losach Kratosa, dawnego spartańskiego wojownika, który stał się w pierwszej części gry bogiem wojny, pokonując w walce Aresa, i jako bóg występował już w części drugiej. My jednak w god of war chains of olympus na psp mamy możliwość poznania jego przeszłości, jako że gra została stworzona jako prequel. Żeby obejrzeć Kratosa z nowej części god of war, pobierz screeny z naszej galerii.

W god of war 1 Kratos został wysłany do Aten, by zaradzić coś na zesłaną przez Aresa plagę zombie, po czym miał pokonać samego boga dzięki tajemniczej puszcze Pandory. Fabuła gry rozpoczynała się od samobójstwa bohatera i cofnięcia się w czasie w celu obejrzenia jego wcześniejszych losów. W god of war psp cofamy się jeszcze dalej i uczestniczymy wraz z Kratosem w dawnych wydarzeniach.
Powstaje właśnie nawiązujący do gry god of war film o tym samym tytule przedstawiający losy Kratosa mającego w założeniu przypominać Heraklesa - film ten zobaczymy zapewne w 2010 r. Zanim zdecydujesz się na zakup gry, możesz zobaczyć w naszej galerii screeny z god of war za free, zobacz również prezentujący gameplay w god of war trailer (na naszej stronie albo szukając god of war CoO trailer download).

Tak jak poprzednie części, god of war chain of olympus jest połączeniem bitewnej gry akcji, zręcznościówki i przygodówki z zagadkami do rozwiązania. Wiele akcji zależy tu od wystarczającego szybkiego wciśnięcia kolejnych przycisków pada, zwłaszcza w czasie walk.
Choć w god of war kody jako takie nie istnieją, można znaleźć do god of war online listę bonusów, które da się odblokować po ukończeniu kolejnych etapów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: God of War: Chains of Olympus

dodał: ~maks , 18.05.2013

ta gra god of war chains of olympus jest fajna

dodał: ~kolo3927 , 04.06.2011

ej wyślijcie mi jak to sie sciąga na ten adres karoleczek07@o2.pl

dodał: johny2000 , 22.06.2010

sorry za /n\n

dodał: ~woda500000@wp.pl , 03.03.2010

jak sie ściąga to piszcie na emejl woda500000@wp.pl prosze