Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

God of War 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sony Computer Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - God of War 3

God of War 3 game to kolejna część serii zręcznościowo-przygodowych gier akcji na konsole PlayStation – tyle tylko, że nowe God of War 3 wyjdzie na ps3, co wiąże się też ze sporym skokiem technologicznym, widocznym choćby w oprawie graficznej. Jednocześnie na PS3 ukazały się właśnie nieco usprawnione dwie pierwsze części gry w wydaniu „God of War Collection”. Tradycyjnie gry wychodzą tylko na PS, co podkreślamy w związku z próbami wyszukiwania „God of War 3 xbox 360”, „God of War 3 pc” oraz „God of War 3 wymagania” przez graczy.

God of War 3 jak pozostałe gry z serii toczy się wokół postaci Kratosa, w świecie skonstruowanym na luźnych powiązaniach z rzeczywistością greckich mitów – zobacz opis pozostałych gier God of War na naszej stronie. Kratos (gr. „władza, potęga”) był spartańskim wojownikiem, ale po pokonaniu boga wojny, Aresa w pierwszej części gry, sam stał się mu równy, przejmując tym samym miano boga wojny. Fabuła trzeciej części zaczyna się tam, gdzie skończyła się druga, wprowadzając nas w wojnę Olimpu i Tytanów.

W God of War 3 gameplay, podobnie jak w poprzednich częściach, stanowi połączenie bitewnej gry akcji, zręcznościówki i przygodówki (prezentuje go również filmik z youtube, który możemy właściwie potraktować jako God of War 3 demo – zobacz go na naszej stronie, jak również prezentujący God of War 3 trailer; inne filmy dostępne w sieci – szukaj God of War 3 trailer download). Pojawią się jednak nowe rodzaje broni, z których każda ma wprowadzić odmienny styl walki do rozgrywki, jak np. rękawice Cestus widoczne na trailerze, jak również nowe rodzaje magii.

Zamieszczona powyżej, prezentująca grę God of War 3 galeria pokazuje, podobnie jak trailer, jak engine graficzny przystosowano do nowej konsoli – każdy przedstawiający God of War 3 screenshot dowodzi, że twórcy gry włożyli dużo serca w staranne dopracowanie tekstur, efektów wizualnych, czy choćby detali postaci (sam Kratos został stworzony z 20 tys. polygonów, gdy w poprzednich częściach – z 5 tys.).

Przypominamy również, że powstaje właśnie nawiązujący do gry God of War film o tym samym tytule przedstawiający losy Kratosa mającego w założeniu przypominać Heraklesa - film ten zobaczymy zapewne w 2010 r., w podobnym czasie ma też nastąpić zapowiedziana przez twórców God of War 3 premiera (w założeniu ma to być kwiecień 2010 r.).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: God of War 3

dodał: ~Pici1 , 30.07.2014

Fajna gra relo\\\\n

dodał: ~ttttttt , 17.01.2014

super\n

dodał: tireks16 , 08.12.2013

:)

dodał: ~g , 24.02.2013

fajna

dodał: ~skate198:P:P , 03.04.2012

Ale wymagania jakie są bo ie wiem czy ściągnąć? Może ktoś odpowiedzieć?? plis ;)

dodał: ~super gra , 12.10.2010

super gra

dodał: eldiablotk , 03.03.2010

IE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ GRY\n