Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

God of War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sony Computer Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Opis - God of War

Gra god of war na ps2 to zręcznościowo-przygodowa gra akcji sięgająca do greckiej starożytności i tworząca na nowo jej legendy. W god of war 1, która doczekała się kilku kontynuacji, wcielamy się w postać Kratosa (gr. „władza, potęga”), spartańskiego wojownika, który obecnie służy olimpijskim władcom, niczym mroczny Hermes załatwiając za nich brudną robotę. Widzimy więc w god of war klasyczne Ateny trapione niepokojem ze względu na… zombie, które nasłał na nie Ares, bóg wojny. Widać w tym amerykańskie podejście do starożytności, bo jak wiadomo Grecy idei zombie nie znali i z pewnością by się na pomysł łączenia takich działań z Aresem oburzyli (choć np. w „Odysei” to dusze bohaterów są w Hadesie oniemiałe niczym zombie). Nasz kratos w god of war ma więc za zadanie… zabić Aresa przy użyciu – kolejna niespodzianka – puszki Pandory. Aby zobaczyć tego niezwykłego bohatera z god of war, pobierz screeny z galerii powyżej.

Przedstawiona w god of war fabuła zaczyna się od samobójstwa bohatera i wtedy właśnie cofamy się w czasie, by poznać jego wcześniejsze życie. W ten sposób rozpoczynamy grę pełną efektownych walk i trudnych zagadek, które przyjdzie nam rozwiązywać.

Powstaje właśnie nawiązujący do gry god of war film o tym samym tytule przedstawiający losy Kratosa mającego w założeniu przypominać Heraklesa - film zobaczymy zapewne w 2010 r. Póki co możesz zagrać w god of war na playstation 2 lub jedną z kolejnych części albo najpierw obejrzeć trailer god of war za free (przedstawiający grę god of war trailer znajduje się na naszej stronie, dodatkowe można też znaleźć w sieci szukając god of war trailer download).

Często poszukiwane są przez graczy god of war kody. Otóż wyjaśniamy, że w god of war kody na ps2 jako takie nie istnieją, można za to znaleźć w sieci całą listę zadań, które musimy ukończyć, by zdobyć kolejne artefakty (szukaj listy artefaktów z god of war online).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: God of War

dodał: topkin , 07.11.2013

spoko gra

dodał: ~oskar , 13.04.2013

ja lubię tą gre ona jest najfajniejsza ze wszystkich gier swiata

dodał: ~haha , 31.08.2012

haha\n

dodał: ~hahatek , 10.10.2011

no bez jaj jak to sciągnąć

dodał: ~jak to pobrac , 12.09.2010

god of war rzadzi

dodał: ~lol , 14.06.2010

lol

dodał: ~lol , 27.04.2010

lol