Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fracture

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Day:1:Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Fracture

PlayStation 3 
Opis - Fracture
Coraz więcej na rynku strzelanek rozgrywających się w dalekiej przyszłości, można więc przypuszczać że widocznie gry oparte na II wojnie światowej, czy walce z terroryzmem już nie wystarczają graczom. Fracture na PS3, to jedna z tych strzelanek z widokiem TPP, która przenosi nas od USA w 2161 roku, gdzie włączamy się do konfliktu pomiędzy Wschodem, a Zachodem tego kraju. Oprócz opisywanej wersji gry na konsolę Sony istnieje również Fracture na Xbox 360. Nie ma natomiast Fracture na PC co może zmartwić graczy, gdyż jest to całkiem oryginalna gra, która mogłaby zyskać popularność wśród posiadaczy komputerów.  Fracture nie jest za free, jednak jak na tego typu grę, to jej cena nie jest wygórowana. Szkoda tylko, że nie ma Fracture po polsku, ale widocznie jeszcze nie nadszedł czas, żeby wszystkie gry na konsolach, takie jak Fracture były PL. Wszyscy gracze, którzy chcieliby zobaczyć, jak prezentuje się ten tytuł, powinni zdecydować się na download Fracture za darmo, oczywiście w wersji demonstracyjnej, dostępny poprzez usługi internetowe obu producentów konsol.

Fracture na PlayStation 3 to gra ukazująca nam, jak może wyglądać nasza przyszłość. Przenosimy się w niej do 2161, kiedy to rozpoczyna się wojna pomiędzy Republiką Pacyfiku, a Sojuszem Atlantyckim o władzę w USA. Obie te struktury powstały w wyniku podziału USA na dwie części, po powodzi i zniszczeniu centralnej części kraju. Trailer z Fracture, zdradza więcej szczegółów o fabule tej gry, możemy dodać jeszcze, że naszym zadaniem jest wcielić się w Jet’a Brody, który stojąc po stronie Zachodu będzie starał się przechylić szalę zwycięstwa na stronę Sojuszu. Na gameplay z Fracture widać, że będzie mógł on wykorzystać do tego celu najnowsze technologie, w tym specjalne granaty, które będą potrafiły zdeformować na tyle podłoże, np. poprzez powstanie kratera, że gracz będzie miał pełną swobodę poruszania się i totalnej demolki. Darmowy gameplay z Fracture znajdziecie oczywiście na naszej stronie.

W grze obie frakcje charakteryzuje odmienne postrzeganie świata. Republika, w porównaniu do Sojuszu nie stawia na cybernetykę, ale na rozwój DNA i doskonalenie potencjału ludzkiego. Naszemu bohaterowi przyjdzie więc, walczyć także o zaprzestanie tego procederu, zagrażającego ludzkości. Grafika w grze prezentuje się bardzo dobrze, co pokazują screens z Fracture. Warto też pamiętać, że istnieje masa dodatków do Fracture, jak cheats (kody) czy patch. Od premiery gry minął już jakiś czas, a tego typu bonusu do Fracture do pobrania z sieci są zupełnie darmowe. Pobierz Fracture w wersji demonstracyjnej i na własnej skórze zobacz, jak może wyglądać światowy konflikt w XXII wieku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fracture