Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EA Sports MMA

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - EA Sports MMA

­­PlayStation 3, Xbox 360
Opis - EA Sports MMA
EA Sports MMA game to tytuł, w którym będziemy mieli okazję wcielić się w zawodnika MMA – Martial Mixed Arts (co znaczy “mieszane sztuki walki”). Ta dyscyplina sportu cieszy się na świecie dość dużą popularnością, nic więc dziwnego, że przeniesiono ją w końcu na ekrany monitorów. Premiera EA Sports MMA przewidziana jest na ten rok, jednak wątpliwe, czy będzie możliwy download EA Sports MMA w wersji demo. Tytuł ten przewidziano bowiem wyłącznie na konsolę. Tak więc nie pogramy w EA Sports MMA na PC.


Jak nietrudno się domyślić, celem gry będzie pokonywanie na ringu kolejnych przeciwników. Electronic Arts, producent i wydawca gry, zadbało  odpowiednie licencje, dlatego też zobaczymy w grze gwiazdy tej dyscypliny oraz oczywiście będziemy mogli nimi kierować.  Podczas wirtualnej gry MMA przyjdzie nam kierować między innymi Fiodorem Jemiejlaczenko, który jest bardzo rozpoznawalną postacią tej dyscypliny. Nadto gra MMA da nam możliwość walki innymi gwiazdami tej dyscypliny, jak Renato Sobral, Gerard Moussai i inni. Jeśli interesujesz się ta dyscypliną, z pewnością zaciekawi Cię fakt, że twórcy starają się pozyskać zgodę legend tego sportu – Randy’ego Couture i Tima Sylvii – na wykorzystanie ich w MMA Game.

Prawdopodobnie gra EA Sports MMA wyjdzie po polsku. Za spolszczenie EA Sports MMA odpowiadać będzie krajowy oddział firmy. Nie wiadomo jeszcze, czy premiera EA Sports MMA pl nastąpi w tym samym czasie, co i na świecie.  Jak  na razie jedyny materiał z gry EA Sports MMA  dostępny za darmo to trailer, który możesz obejrzeć na naszych stronach. Jeśli chcesz, pobierz grafiki EA Sports MMA za free. Te obrazki z EA Sports MMA są do pobrania nieodpłatnie. Pokazują one, czego możemy spodziewać się po oprawie wizualnej tej produkcji.

Jak wspomnieliśmy na początku tego opisu, jedyne wymagania EA Sports MMA to posiadanie konsoli.  Pograsz w EA Sports MMA na Xbox 360, możesz także bawić się w wojownika, mając EA Sports MMA na PS3. Być może kiedyś doczekamy się wersji na PC, jednak za wcześnie, by o tym mówić. Oczywiście tytuł EA Sports MMA nie będzie darmowy. Niestety, nie znana jest jeszcze cena ani światowa, ani polska.  Miejmy jednak nadzieję, że nie okaże się ona dla graczy zaporowa.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EA Sports MMA

dodał: ~Robson.exe , 17.09.2012

Kiedy wyjedzie na PC ?

dodał: vampi , 09.11.2010

Super:D

dodał: ~spoko gra;p , 08.11.2010

spoko gra

dodał: ~pijak , 12.10.2010

fajna gra

dodał: ~teku , 22.08.2010

chyba że dali nie wiem bo nie grałem w to

dodał: ~teku , 22.08.2010

-Fan mmA i mogle by dać jeszcze POPKA

dodał: ~biljak , 30.07.2010

morze fajna nie grałem jeszcze to niewiem

dodał: ~piotrek , 23.07.2010

swietna gra

dodał: ~dominik , 22.07.2010

fajna gra

dodał: ~jasiukolo , 15.07.2010

fajne

dodał: ~Fan mmA , 08.06.2010

Fajnie by był gdyby dali też polskich zawodników np. Jana Błachowicza , Mameda Khalidov , Pawła Nastule no i oczywiście początkującego ale niezwykle sławnego Mariusz Pudzianowskiego :) .