Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dynasty Warriors: Strikeforce

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Omega Force
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Dynasty Warriors: Strikeforce

PSP, Xbox 360, PS3

Opis - Dynasty Warriors: Strikeforce

Dynasty Warriors: Strikeforce to kolejna gra, w której będziemy mieli okazję stawić czoła przeważającej liczbie wrogów. Jednak w odróżnieniu od poprzednich części, ta pozycja sygnowana nazwą Dynasty Warriors: Strikeforce jest bardziej online, czyli nastawiona na walkę w trybie zabawy wieloosobowej.


Zacznijmy od tego, że nie pogramy w Dynasty Warriors: Strikeforce na PC. Dynasty Warriors: Strikeforce wyszło na PSP, ukaało się także wersje Dynasty Warriors: Strikeforce na PS3 oraz Dynasty Warriors: Strikeforce na Xbox 360. Nie ma konwersji Dynasty Warriors: Strikeforce na PS2. Jeśli więc posiadasz jedną z wymienionych konsol, być może zainteresuje Cię ten tytuł. Niestety, download Dynasty Warriors: Strikeforce w wersji demo nie jest możliwy, jeśli jednak interesuje Cię gameplay Dynasty Warriors: Strikeforce, mamy na naszych stronach filmik pokazujący rozgrywkę w Dynasty Warriors: Strikeforce.


Mamy tu do czynienia ze starożytnym światem, gdzie prócz ludzi chodziły po ziemi potwory. W Dynasty Warriors: SF wcielasz się w wojownika, który stawi wraz z towarzyszami czoła siłom zła. Jednym słowem mamy tu bezustanną bijatykę, a w przerwach możemy rozwijać swą postać. Niestety, nie wiadomo czy wyjdzie Dynasty Warriors: Strikeforce po polsku, bowiem jak dotąd żaden wydawca nie wyraził zainteresowania publikacją Dynasty Warriors: Strikeforce pl.


Od premiery minął dość krótki czas. Nie ukazał się jak dotąd żaden patch Dynasty Warriors: Strikeforce, nie są również dostępne żadne kody (cheat) Dynasty Warriors: Strikeforce. Jedyne możliwe do pobrania za darmo materiały Dynasty Warriors: Strikeforce to obrazki z galerii przy tym opisie. Pobierz screenshoty Dynasty Warriors: Strikeforce za free z naszych stron. Ukazują Ci one oprawę wizualną tej produkcji.


Jeśli będziesz szukał dodatkowych informacji o tym tytule, wpisuj uważnie nazwę gry do wyszukiwarki. Często odnotowywane błędne frazy to „Dynasty Warrior”, “Dynasty Warriors: Strike force” i “dynasty warrior strike force”.  Jeśli jesteś fanem dynamicznych gier akcji, a dodatkowo lubisz zabawę wieloosobową, ten tytuł powinien być dla Ciebie pozycją obowiązkową. Mimo braku polskiego wydawcy możesz nabyć go w wielu internetowych sklepach z grami konsolowymi. Cena waha się w zależności od sklepu. Nim jednak zdecydujesz się wydać pieniądze, obejrzyj gameplay Dynasty Warriors: Strikeforce  na naszych stronach, który ukaże Ci tą grę w akcji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dynasty Warriors: Strikeforce