Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devil May Cry 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Devil May Cry 2

karta pamięci 8 MB
Opis - Devil May Cry 2
Devil May Cry 2 to kontynuacja espady Dantego, a zarazem opowieść o przygodach wojowniczki imieniem Lucia. Jeśli lubisz gry akcji, z pewnością zainteresuje Cię ten tytuł. Niestety, download Devil May Cry 2 w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, dlatego też poniższym opisem przybliżymy Ci nieco tą produkcję.

Gameplay Devil May Cry 2 to bezustanna walka z przeważającymi siłami wroga. Mamy tu naprawdę oryginalne bestiarium, gdzie trafią się między innymi… maszyny-zombie. Tym bardziej szkoda, że nie ma wersji demo Devil May Cry 2, która ukazałaby ten tytuł w akcji. Na naszych stronach znajdziesz jednak materiały wideo, pokazujące tą grę w praktyce. Mamy tu dość ciekawe lokacje i ładnie wykonane, a co ważne – są one duże, dzięki czemu masz tu spory obszar do działań.

Niestety, nie ma wersji Devil May Cry 2 na PC. Jedyne wydanie Devil May Cry 2 jest na PS2, jeśli więc chcesz pograć w ten tytuł, musisz mieć tą konsolę. Niestety, w naszym kraju nie ukazało się Devil May Cry 2 po polsku. Raczej już nie ma szans, aby wydano Devil May Cry 2 pl, bowiem tytuł ten miał premierę w 2003 roku. Nie wiadomo też nic o tym, aby ukazało się jakiekolwiek spolszczenie Devil May Cry 2.

Jeśli będziesz już mieć ten tytuł, znajdziesz na naszych stronach użyteczne kody Devil May Cry 2. Ponieważ nie ma wersji komputerowej gry, nie ukazał się żaden patch Devil May Cry 2.  Jeśli chcesz, pobierz screeny Devil May Cry 2 za free. Znajdują się one w galerii przy tym opisie i świetnie nadają na tapety. Obejrzyj też posiadane przez nas filmiki z DMC 2, jeśli rozważasz zakup tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Devil May Cry 2

dodał: ~Damiaker , 05.04.2010

Ta fajnie ale czy ktoś mi powie skąd można pobrać Devil May Cry 2 PS2