Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Demon's Souls

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: From Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Demon's Souls

PlayStation 3
Opis - Demon's Souls
Wydany wyłącznie na PS3 Demon’s Souls to mroczna gra akcji, która cechuje się naprawdę ciężkim klimatem. Jako że nie istnieje demo Demon’s Souls, poniższym opisem przybliżymy Ci nieco ten tytuł, abyś wiedział, czy warto wydać na niego pieniądze (oczywiście Demon’s Souls nie jest free).

Akcja gry osadzona jest w królestwie Boleratii, którego władca pewnego dnia przyzwał demony. Po co? Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, by zyskać większa moc, jednak  oczywiście zło wymknęło się spod kontroli. Aby ludzkość ocalała, trzeba powstrzymać pleniący się mrok, a dokona tego nie kto inny, jak postać sterowana przez gracza. W Demon’s Souls (pisany czasem błędnie jako „demon souls”, “dmeon souls” czy nawet “demons soul”) mamy do wyboru dziesięć klas postaci – od złodzieja po maga. Gameplay Demon’s Souls to eksploracja ogarniętych mrokiem krain i wykonywanie kolejnych zadań. Fabuła gry jest nieliniowa, dlatego też chodzisz tu gdzie tylko chcesz.

W grze mamy nacisk na elementy rodem z rpg. Za zdobywane doświadczenie rozwijamy biegłości postaci, te zaś decydują o tym, jakimi brońmy możemy władać i jak skutecznie. Na naszych stronach znajduje się trailer  Demon’s Souls, który ukazuje Ci możliwości użytego przy produkcji silnika graficznego, masz także filmik prosto z gry, ukazujący ją w praktyce. W zależności od prowadzonej postaci możesz walczyć za pomocą broni lub magii, zaś zabranym przeciwnikom zabierasz dusze.

W przypadku śmierci naszej postaci mamy tu motyw znany z Diablo – dusze zostają w miejscu śmierci, Ty zaś musisz dotrzeć do nich nim umrzesz ponownie.  Jeśli Ci się uda, odzyskasz je, jeżeli nie – przepadają.  Zadanie jest o tyle utrudnione, że po powrocie do świata żywych masz tylko połowę punktów życia, jakie posiadałeś w momencie śmierci.

Oczywiście nie zabrakło w Demon’s Souls trybu multi. Gdy znajdziemy plamę krwi, dowiadujemy się, w jaki  sposób zginął inny gracz. Możemy także zostawiać towarzyszom podróży znaki i teksty ostrzegające przed niebezpieczeństwami.  Jeśli gramy w kooperacji i jeden z graczy jest duchem, możemy go przyzwać i zapewnić mu ochronę.

Niestety, nie wydano Demon’s Souls po polsku i nic nie wskazuje na to, abyśmy doczekali się wersji Demon’s Souls pl. Oczywiście nie ma też co marzyć o tym, że zostanie wydane spolszczenie Demon’s Souls. Na szczęście do zabawy przyda się tylko podstawowa znajomość języka angielskiego. Download Demon’s Souls w wersji demo nie jest możliwy, a jedyne materiały z Demon’s Souls do pobrania za darmo to grafiki z gry. Znajdują się one w galerii przy tym opisie. Pobierz screenshoty Demon’s Souls jeśli chcesz przyozdobić swój pulpit mrocznymi grafikami. Oczywiście download tych grafik Demon’s Souls jest darmowy.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, Demon’s Souls jest tylko na playa. Nie pograsz zatem w Demon’s Souls na Xbox, nie ma też konwersji Demon’s Souls na PC.  Jeśli natomiast masz Playstation 3, Demon’s Souls jest tytułem, przy którym spędzisz długie godziny.  I choć demon’s Souls nie jest freeware, to warto wydać na niego pieniądze. Obejrzyj zresztą materiały wideo z gry dostępne na naszych stronach, a zobaczysz, że mamy rację.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Demon's Souls