Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darksiders: Wrath of War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Vigil Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.01.2010
System operacyjny: Playstation

Brak

Wymagania sprzętowe - Darksiders: Wrath of War

PlayStation 3
Opis - Darksiders: Wrath of War
Gra Darksiders: Wrath of War to świetna gra akcji, która powinna zainteresować wszystkich miłośników tego typu rozgrywki. Tytuł ten ukazał się wyłącznie na konsole, dlatego też nie jest możliwy download Darksiders: Wrath of War za darmo w wersji demo. Jednak poniższym opisem przybliżymy Ci go nieco, abyś wiedział, czy warto wydać na niego pieniądze.

Zacznijmy od tego, że wydano Darksiders: Wrath of War na PS3 oraz pojawiła się konwersja Darksiders: Wrath of War na Xbox 360. Oczywiście bez różnicy czy gramy w Darksiders na PS3 czy Xbox 360, gameplay Darksiders: Wrath of War jest taki sam. Wcielasz się tu w… Wojnę, jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Jednak koniec świata nie wychodzi tak, jak miał się odbyć – Jeźdźcy zostają pokonani, zaś Twój bohater pozbawiony swych mocy. I nie dość, że musi pozostać na Ziemi, to w dodatku jego zniszczenia pragną zarówno siły Nieba, jak też i Piekła. Niezbyt miła sytuacja, prawda? Jednak nasz bohater postanawia nie poddawać się.

Gra Darksiders: Wrath of War pozwala Ci posterować krokami pragnącego zemsty Wojny. Ma on do dyspozycji miecz oraz pewien rodzaj… działka. Może także używać innego typu oręży, broni palnych oraz sterować pojazdami. Nadto w wydanym na Xbox 360 i PS3 Darksiders można ciskać przedmiotami. Co więcej – wraz z wykonywaniem kolejnych zadań odzyskujemy powoli moce jeźdźca Apokalipsy i robi się jeszcze bardziej ciekawie. Podczas zabawy pokonujesz zastępy przeciwników, pojawiają się także silniejsze kreatury, przy których z pewnością nieco się pomęczysz. Jednak Darksiders: Wrath of War to nie tylko sama walka. Masz tu także kilka zadań, przy których musisz nieco wysilić umysł. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, wymagania w Darksiders: Wrath of War sprawiają, że spędzamy przy tym tytule sporo czasu.

Jak prezentuje się oprawa wizualna gry, prezentuje to galeria przy niniejszym opisie. Za oprawę wizualną odpowiada znany rysownik komiksowy Joe Madureira, który pracował między innymi przy seriach X-Men czy The Ultimates.  Dzięki temu tytuł ten ma unikalny klimat. Jeśli chcesz, ściągnij grafiki Darksiders: Wrath of War za free. Świetnie nadają się na tapety. Mamy także na naszych stronach trailer  Darksiders: Wrath of War  oraz gameplay – zobaczysz na tych materiałach wideo, jak prezentuje się ta gra w praktyce.

Premiera Darksiders: Wrath of War miała miejsce na początku 2010 roku. W naszym kraju ukazała się wersja Darksiders: Wrath of War po polsku, zaś za spolszczenie Darksiders: Wrath of War odpowiada CD Projekt. Niestety, nie istnieje żaden darmowy materiał Darksiders: Wrath of War do pobrania – dotyczy t zarówno oryginalnej wersji, jak też Darksiders: Wrath of War pl.

Tak więc podsumowując: mamy tu do czynienia z bardzo udaną, ciekawą pozycją. Być może kiedyś doczekamy się konwersji Darksiders: Wrath of War na PC. Jeśli będziesz szukał dodatkowych informacji o tym tytule, wpisuj uważnie nazwę gry do wyszukiwarki, bowiem często popełniane błędy to: „darksider” oraz „darksider wrath of war”. Jeśli zaś szukasz grafik z gry, pobierz tapety Darksiders: Wrath of War z naszych stron za darmo i przyozdób nimi swój pulpit.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Darksiders: Wrath of War