Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chase the Express

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sugar and Rockets
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Chase the Express

      Chase the Express znany także pod tytułem Covert Ops: Nuclear Dawn, to gra akcji na platformę Playstation. Stworzona przez programistów studia Sugar and Rockets, wydana została przez Sony we wrześniu 2000 roku.


     Wcielamy się w postać J­acka Mortona – porucznika wojsk NATO, który powstrzymać musi terrorystów stojących za napadem na opancerzony pociąg wiozący rodzinę francuskiego ambasadora.


     Rozgrywkę śledzimy z perspektywy trzeciej osoby, a w samej grze, poza czystą akcją znajdziemy także kilka łamigłówek i elementów zręcznościowych. W pokonaniu naszych wrogów z pewnością pomoże nam mały arsenał jaki mamy do swej dyspozycji, jeśli taka jest nasza wola, możemy także prowadzić starcia z użyciem broni bardziej kontaktowej.


     Trailer gry poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chase the Express