Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Castlevania: Lords of Shadow

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Mercury Stream Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Castlevania: Lords of Shadow

PlayStation 3, XboX 360
Opis - Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania games to seria Konami, która ma za sobą długą tradycję, zaczynającą się jeszcze w latach 80’ od starych, dobrych platformówek na różne platformy, w tym np. Nintendo, ale i PC. Castlevania 2 i Castlevania 3 z kolei przeniesione zostały na peceta dopiero po latach, specjalnie na życzenie licznych fanów „oldskulowej” serii; przeniesiono też niektóre części Castlevania na wii (dostępne są przez Virtual Console – szukaj więc gier Castlevania online), powstały również Castlevania flash i Castlevania mobile, a także Castlevania na gameboy, której to platformie dedykowano część Belmont’s Revenge w 1991 r. (od 2000 dostępne również na Game Boy Color). Co ciekawe, fani pierwszej części Castlevania docenili soundtrack, który został nawet wydany w 1999 r. na osobnej płycie. Skomoponowała go znana z gier Konami Kinuyo Yamashita.

Fani serii oczekiwali w szczególnym napięciu najnowszej części Castlevania na ps3 i xbox 360, czyli Castlevania: Lords of Shadow. Zapowiedziana przez Konami, wydawcę Castlevania: Lords of Shadow, premiera odbyła się jak zwykle z poślizgiem bo we wrześniu 2010. Castlevania: Lords of Shadow po polsku, miałą premierę miesiąc później. Screeny z Castlevania: Lords of Shadow do pobrania z naszej galerii (powyżej).

Najnowsza część Castlevania game to grą akcji TPP (zapewne w nowej Castlevania będą elementy rpg w ograniczonym zakresie, tak jak w poprzednich częściach). Naszym bohaterem jest młody Gabriel, członek Bractwa Światła, który ma za zadanie przerzedzić szeregi Panów Cienia (stąd tytuł gry, Lords of Shadow). Castlevania: Lords of Shadow gameplay przypomina ten z ostatnich, trójwymiarowych odsłon Castlevania na Xbox (szczegóły na filmie w dziale „dodatki”).

Jako że nie jest planowana wersja PC (nie ma sensu więc szukać „Castlevania: Lords of Shadow download”), musimy się zadowolić pełną wersją, a Castlevania: Lords of Shadow darmowa niestety nie jest.  Jeśli nie planujesz zakupu Castlevania: Lords of Shadow, za darmo zagraj w inne części serii, np. flash.  Na naszej stronie dostępny jest film z gameplay’em, który można tymczasem potraktować jako Castlevania: Lords of Shadow demo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Castlevania: Lords of Shadow