Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

C-12 Final Resistance

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: SCE Studio Cambridge
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - C-12 Final Resistance

     Wydana w kwietniu 2001 roku, C-12 Final Resistance to pozycja z gatunku gier akcji na platformę Playstation. Producentami gry są SCE Studio Cambridge, a wydawcą - Sony CE.


     Fabuła przenosi nas w przyszłość, gdy to Ziemia została najechana przez obcy gatunek, którego celem jest zdobycie jak największych zasobów węgla. Nawet kosztem eksterminacji całej planety, rzecz jasna. Wcielamy się w postać jednego z żołnierzy ruchu oporu, porucznika o imieniu Riley Vaughan. Nasz bohater nie jest zwykłym człowiekiem, lecz cybernetycznie zmodyfikowaną maszyną do zabijania.


     Na świat gry patrzymy z perspektywy trzeciej osoby, a celem jest pozbawianie życia naszych oponentów. Posłuży do tego zestaw broni, a także wachlarz umiejętności naszej postaci, wśród których niebagatelną rolę odgrywa zmysł snajperski. Za jego pomocą możemy w widowiskowy sposób zabijać przeciwników jednym strzałem.


      Gra została przyjęta z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony, prasa wytknęła programistom SCE Studio Cambridge zbytnie podobieństwo do innej znanej gry akcji - Syphon Filter. Na plus przemawia jednak grafika, która powszechnie uważana jest za popis możliwości platformy Playstation.


Materiał z gry znajdziecie poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: C-12 Final Resistance