Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blasto

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sony Interactive
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Blasto

     Blasto to gra akcji, wydana w sierpniu 1998 roku na platformę Playstation. Programiści Sony Interactive tym razem uraczyli nas dynamiczną strzelanką w której świat oglądać będziemy z perspektywy kamery zawieszonej ponad plecami bohatera.


     Wcielamy się w postać tytułowego Kapitana Blasto – nad wyraz muskularnego osobnika stawiającego sobie za cel powstrzymanie inwazji obcych. Naszym głównym oponentem jest złowrogi tyran, o wdzięcznym imieniu Bosc. Pragnie on zawładnąć planetą Uranus, ale to nie wszystko, bowiem jego głównym celem jest zniszczenie Ziemii. I jak to już bywa w tego typu przypadkach, tylko my możemy uratować ludzkość.


     Poza czystą akcją znajdziemy w Blasto także dużo elementów rodem z produkcji platformowych. Nie mniej jednak główny nacisk położony jest na eliminowanie kolejnych przeciwników, którzy pojawiają się w trakcie naszych wycieczek po świecie gry.


     Blasto charakteryzuje się dużym poziomem trudności. Z tego tez powodu, nie zyskał na popularności pomimo potężnej akcji marketingowej.


     Materiał z gry poniżej.

­ ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Blasto