Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackSite: Area 51

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Midway Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - BlackSite: Area 51

Procesor Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 15 GB HDD
Opis - BlackSite: Area 51
BlackSite: Area 51 to światna gra akcji, w której naszym celem jest eliminacja obcych przybyszów z tytułowej Strefie 51, czyli obszarze, w którym ponoć armia USA znalazła rozbity statek UFO. Czy zdarzyło się to naprawdę, czy też nie, nie jest to ważne. Ważniejsze jest to, że BlackSite: Area 51 to świetna gra akcji, która w branżowych magazynach dostała dość dobre oceny. Niestety, nie jest możliwy download BlackSite: Area 51 w wersji demo, więc tym opisem przybliżymy Ci tą grę.

Co ciekawe, akcja zaczyna się w Iraku, by po jednej misji przenieść nas do Nevady. Wcielamy się tu w członka elitarnej drużyny komandosów, zaś naszym celem jest  walka z obcymi, którzy wylęgli się w tytułowej Strefie 51. BlackSite: Area posiada dość ciekawą fabułę, która nieraz zaskakuje niespodziewanymi wydarzeniami. Do dyspozycji w Area 51 masz różnego rodzaju ekwipunek – karabiny, broń snajperską, pistolety. Możesz więc używać tego, co lubisz najbardziej. Jak prezentuje się gra w akcji, ukazują to materiały wideo znajdujące na naszych stronach. Mamy trailer i gameplay z zabawy. Zobaczysz tu wszystko, co chciałbyś wiedzieć na temat tej zabawy.

Wydano BlackSite: Area 51 na PC. Wyszła także konwersja BlackSite: Area 51 na PS3, nie zapomniano również o posiadaczach Xbox 360. Możesz używać BlackSite: Area 51 także naXbox. Jeśli będziesz mieć wersję komputerową, przyda Ci się patch do BlackSite: Area 51. Znajdziesz go na naszych stronach. Jest to patch 1.2 do BlackSite: Area 51 i jego opis znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu. Oczywiście download łatki BlackSite Area 51 jest darmowy, a dzięki niej usprawnisz sobie grę.

Obojętnie, czy chcesz grać w Blacksite na PS3, czy też będziesz bawić się w BlackSite na Xbox, możesz bawić się w tą grę wraz z innymi żywymi graczami dzięki trybowi multiplayer. Jeśli chcesz, możesz też ściągnąć grafiki z gry, które znajdują się w galerii przy tym opisie. Download screenshotów Blacksite jest całkowicie darmowy. Da on Ci również pojęcie o oprawia graficznej zabawy.

Jeśli będziesz szukał więcej informacji na temat tej gry, wpisuj starannie jej nazwę do wyszukiwarki. Często odnotowywane niepoprawne frazy to: blacksite area51, BlackSite 51, blacksite are 51.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: BlackSite: Area 51