Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Criterion Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Black

PlayStation 2  
Opis - Black
Black na PS2 to strzelanka FPS z 2006 r. stworzona przez Criterion Studios, a wydana przez EA, której akcja dzieje się dość blisko nas, bo w różnych miejscach Europy Wschodniej. Kierujesz specjalną jednostką powołaną do walki z terroryzmem. Dobrą wiadomością jest wydanie przez Electronic Arts Polska wersji Black po polsku. Ukazały się zarówno odsłony Black playstation, jak i Black xbox. Screeny z obu edycji Black są do pobrania z naszej galerii.

Mamy w Black pl do dyspozycji cały arsenał broni dalekiego zasięgu – pistoletów, strzelb, karabinów automatycznych i półautomatycznych, wyrzutni rakiet itd. Zobacz film Black trailer  na naszej stronie, aby poznać szczegóły dynamicznej rozgrywki, w której obie strony zużywają ogromne ilości amunicji…

Twórcy Black postawili na dużą interakcję z otoczeniem – nie mamy tu samochodów i ścian ani z kartonu, ani z tytanu – strzał w odpowiednie miejsce (i odpowiednią bronią) zniszczy co trzeba. Stąd widzimy w grze wiele efektownych wybuchów, tłuczonego szkła, latających odłamków itp. (uwzględniono w tym również efekty dźwiękowe). Zobacz na naszej stronie (dział „dodatki”) film Black gameplay, aby przyjrzeć się dokładniej rozgrywce w Black.     Widzimy na nim wspomniane szyby i mury kruszące się pod ostrzałem oraz liczne efektowne wybuchy. Znajdujemy się nieustannie pod (bardzo celnym zresztą) ostrzałem przeciwników. Jak widać, mamy tu możliwość przybliżenia przy celowaniu, czy wysadzania licznych pobliskich zbiorników z paliwem lub materiałami wybuchowymi zamiast strzelania do każdego przeciwnika pojedynczo.

Zdarzają się w grze również efektowne zniszczenia całych budynków, które walą się piętro po piętrze przygniatając ludzi niczym wieże World Trade Center (twórcy gry musieli mieć to wydarzenie w pamięci tworząc takie obrazy). Black na PC niestety nie zostało wydane i zapewne już się nie ukaże (choć widzimy wciąż próby wyszukiwania Black download, czy Black wymagania). Gra wyszła wyłącznie na konsole PS2 i Xbox, w związku z czym nie został wypuszczony też żaden usprawniający Black patch.

Pomocne za to mogą się okazać graczom Black kody, które wpisujemy w polu nazwy profilu, aby uzyskać dostęp do dodatkowych broni – szczegóły na naszej stronie w dziale dodatki. Jeśli jeszcze nie widziałeś Black, pobierz screeny lub film (wszystko na pobierz.pl).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Black