Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bayonetta

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: PlatinumGames
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Bayonetta

Brak!
Opis - Bayonetta
­Bayonetta to świetna gra akcji, która spodoba się zwłaszcza fanom serii Devil May Cry, gdyż to właśnie twórca tej doskonałej gry - Hideki Kamyia sprawował pieczę nad produkcją Bayonetta na PS3, oraz Xbox 360. Gra ukazała się już w Japonii, natomiast premiera Bayonetta w wersji europejskiej ma odbyć się na początku 2010 roku. Niestety twórcy nie planują przenieść Bayonetta na PC i chcą oni się skupić wyłącznie na wersji konsolowej. Miejmy nadzieję, że wydawca zdecyduje się udostępnić graczom demo Bayonetta, które może sprawić, że tytuł ten zainteresuje szersze grono graczy. Na razie download Bayonetta w wersji demonstracyjnej nie jest jeszcze dostępny, ale gdy tylko to się zmieni to gra na pewno trafi do naszego serwisu. Jeśli lubisz gry w stylu Bayonetta to pobierz inne pozycje z kategorii - gry akcji na naszej stronie.

Bayonetta nie jest za free, ale za tak doskonały tytuł warto wydać trochę pieniędzy. W grze wcielamy się w tytułową wiedźmę Bayonetta, która po 500 latach snu budzi się z letargu odnajdując się w całkiem nowej rzeczywistości. Wbrew pozorom nie będzie ona używać tylko magii w walce, ale i klasycznej broni. Główną postać, doskonale prezentuje trailer z Bayonetta, który możecie znaleźć w naszym serwisie. W grze dostępnych jest pięć różnych poziomów trudności, co sprawia, że w grę może zagrać każdy. Bayonetta oprócz klasycznego sposobu walki, może stosować efektywne kombosy, a także używać swoich włosów do walki. W grze dostępny jest też zamrażasz czasu, oraz liczne bonusy, które dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę. W razie trudności zawsze można użyć kody do Bayonetta, które od razu odblokują bonusy. Warto także oczekiwać na najnowszy patch do Bayonetta, który w razie potrzeby poprawi niektóre niedoróbki. Na razie nie wiadomo kiedy patch do Bayonetta będzie do pobrania, i dlatego na razie musimy poczekać na wydanie gry w Europie. Ważne, że tego typu dodatki, jak patch czy kody do Bayonetta są za darmo, dlatego warto z nich skorzystać.

Na razie nie wiadomo czy i kiedy ukarze się Bayonetta po polsku. Miejmy nadzieję, że zaraz po premierze tytuł ten znajdzie wydawcę w naszym kraju i Bayonetta pl stanie się faktem. Spolszczenie Bayonetta będzie dobrym rozwiązaniem, które na pewno ułatwi grę Polakom. Wiemy natomiast, że nie powinno być żadnych problemów z grą w Bayonetta pod Windows 7, co na pewno ucieszy posiadaczy najnowszego Win’a od Microsoft. W oczekiwaniu na wydanie Bayonetta ściągnij inne gry z naszej strony, które umilą Ci wieczory na długo.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bayonetta