Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield: Bad Company

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Illusions
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - Battlefield: Bad Company

Gra Battlefield: Bad Company to kolejna odsłona cieszącego sie dużą popularnością cyklu taktycznych gier akcji. Jednak po raz pierwszy mamy do czynienia z grą z serii przeznaczoną wyłącznie na konsole. Wydano bowiem Battlefield: Bad Company tylko na Xbox 360, pojawiła się także konwersja Battlefield: Bad Company na PS3. Czy warto w nią zainwestować?

Niestety, nie jest możliwy download Battlefield: Bad Company w wersji demo. Przenosimy się tu na dość spore pole walki, liczące sobie około 25 kilometrów kwadratowych. Sterujesz tu grupą dezerterów, którzy mają nadzieje na zdobycie wielkiej kasy. Wcielasz się tu Prestena Marlowe, dowodzącego żołnierzami traktowanymi przez armię jako mięso armatnie. Nie będzie to łatwe zadanie, ale cała zabawa potraktowana jest z dość dużym przymrużeniem oka. Do dyspozycji otrzymujesz kilkanaście rodzajów różnej broni palnej, zaś Twoi podwładni różnią się umiejętnościami. Musisz dowodzić tak, aby nikogo nie stracić, bowiem wbrew popularnemu powiedzeniu są tu sami ludzie niezastąpieni.

Jeśli jesteś ciekaw, jak gra prezentuje się w praktyce, obejrzyj trailer Battlefield: Bad Company, znajdujący się na naszych stronach. Da Ci on dobre pojecie o mechanice rozgrywki oraz możliwościach wykorzystanego tu, autorskiego silnika Frost Bite. Dodatkową atrakcją zabawy jest rozbudowany tryb multiplayer, dzięki któremu mogą zmierzyć się ze sobą posiadacze różnych konsol. Opcja zabawy wieloosobowej jest jednym z głównych atutów tego tytułu i z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi taktycznych shooterów w wersji online. Oczywiście nie można także zarzucić nic kampanii singlowej – oba tryby zabawy potrafią przyciągnąć na długie godziny przed ekrany.

Oczywiście nie ma wersji Battlefield: Bad Company za darmo. Jeśli chcesz, pobierz obrazki Battlefield: Bad Company znajdujące się w galerii przy tym opisie. Możesz pobrać te screenshoty z Battlefield: Bad Company za free i wykorzystać je jako tapety dla swojego pulpitu. Jak już się rzekło, Battlefield: Bad Company wydano na konsole. Za publikację wersji Battlefield: Bad Company pl odpowiada w naszym kraju Electronic Arts Polska, a gra ukazała się w Polsce 4 dni po premierze światowej – 27 czerwca 2008.

Jeśli potrzebujesz pomocy w grze, na naszych stronach znajdują się kody do Battlefield: Bad Company. Możesz ich użyć, aby uatrakcyjnić zabawę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield: Bad Company

dodał: grabi100 , 19.01.2016

JAK TO POBRAC??????????????\n

dodał: ~mxdax , 24.10.2010

mam bad company 2\n

dodał: ~Pain , 17.03.2010

gdzie tu sie pobiera gry ??

dodał: ~gugacz , 10.03.2010

do dupy