Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield 2: Modern Combat

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Battlefield 2: Modern Combat

Wymagania już w krótce
Opis - Battlefield 2: Modern Combat
Battlefield to gra akcji będąca klasyczną strzelanką, w której to gracz ma szansę wziąć udział w globalnym konflikcie. Po sukcesie Battlefield 2 na PC, jej twórcy zdecydowali się przenieść serię, również na konsole i tak powstał opisywany Battlefield 2: Modern Combat, który nie jest za free. Aby móc zagrać w tą grę trzeba ją kupić i jest to jedyna szansa by ją odpalić, gdyż również nie jest możliwy download Battlefield 2 w wersji demonstracyjnej. Brak demo Battlefield 2 nie powinien stanowić jednak dużego problemu, gdyż gra ciągle trzyma swój poziom, znany z poprzednich części. Jedną z nielicznych jej wad jest brak możliwości gry w Battlefield 2 po polsku. Może to zmartwić wielu graczy, ale można się było spodziewać, że Battlefield pl nie będzie dostępne, gdyż polskie wersje gier są dość rzadko spotykane, zwłaszcza na PS2.  Zostawmy jednak kwestię nieistniejącej wersji Battlefield 2 pl i przejdźmy do samej gry.


B2: Modern Combat opowiada historię wyimaginowanego konfliktu pomiędzy Chińską Republiką Ludową, a NATO. Akcja gry przenosi nas do Kazachstanu. Tak naprawdę jednak konfliktem tym steruje tajna organizacja terrorystyczna, o nazwie Burning Flag, która chce przy użyciu bomb atomowych zniszczyć m.in. USA i naszym zadaniem jest ją powstrzymać. To wszystko możemy zobaczyć wybierając w Battlefield 2 tryb single player. Gra potrafi wciągnąć na długie godziny i oferuje sporą liczbę misji, oraz  pokaźny arsenał broni. Gdy to nam się znudzi, pozostaje tryb online w Battlefield 2, który jest jedną z najmocniejszych zalet tej gry. Dostępne są w nim dwie możliwości rozgrywki – Conquest i Capture The Flag.  Lista Battlefield maps jest bardzo obszerna, a dodatkowo gra pozwala na ściąganie nowych w postaci Battlefield mods. Ich download do Battlefield 2 jest za darmo, dlatego warto z niego skorzystać.  Ponieważ jest to wersja konsolowa to nie ma co liczyć na dodatkowy patch do Battlefield 2, którego download byłby dostępny na stronach twórców. Gra nie jest idealna, ale osobny patch do Battlefield 2 nie jest niezbędny do gry. Twórcy zdecydowali się jedynie na wydania Battlefield patch do wersji na PC. Jeśli więc jesteś posiadaczem wersji komputerowej gry to pobierz Battlefield 2 patch za free z naszej strony. Na koniec warto pamiętać o poprawnej pisowni tytułu gry i nie używać błędnych fraz jak np. battlefields, baterfield 2, batterfield


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield 2: Modern Combat