Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bakugan: Battle Brawlers

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Now Production
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.04.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Bakugan: Battle Brawlers

PlayStation 3, PS2, NDS, Wii, Xbox 360
Opis - Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan: Battle Brawlers to prawdziwa gratka dla miłośników anime, którym zapewne nazwa „bakugan” mówi wszystko. To kreskówka, która cieszy się dość dużą popularnością na świecie, a i w naszym kraju ma sporo miłośników. Sterujemy tu postacią Dana i innych bohaterów, których celem jest ocalenie Ziemi od zagłady. Niestety, nie jest możliwy download Bakugan w wersji demonstracyjnej, który pozwoliłby Ci przetestować tą grę przed zakupem.

A szkoda, ponieważ podczas zabawy mamy liczne możliwości. Zacznijmy od tego, że w niedostępny za darmo Bakugan istnieje opcja tworzenia własnej postaci. Jeśli zaś nie chcemy tego robić, jest do wyboru siedemnastu bohaterów. Podczas zabawy eksplorujemy kolejne lokacje – mamy w sumie osiem różnych rodzajów otoczenia – i walczymy z przeciwnikami za pomocą kart. Gameplay Bakugan to jednak coś więcej – na przykład możliwość tworzenia własnych potworów. Dodatkowe moce zyskujemy rozgrywając mini-gry zręcznościowe. I choć nie ma wersji demo Bakugan, możesz zobaczyć, jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, mamy bowiem na naszych stronach materiały wideo z niej. Możesz obejrzeć więc oficjalny trailer Bakugan oraz filmik prezentujący rozgrywkę.

Grafika zabawy utrzymana jest oczywiście w konwencji kreskówki. Pokazują to zresztą screenshoty z gry. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Bakugan, które znajdują się w galerii przy tym opisie. Świetnie nadają się na tapetę pulpitu każdego miłośnika serii. Niestety, nie ma edycji gry Bakugan na PC. Tytuł ten ukazał się tylko na konsole. Możesz więc pograć w Bakugan na PS3 i PS2, jest także edycja Bakugan na Xbox 360. Z pewnością i miłośnicy Bakugan posiadający Nintendo będą zadowoleni faktem, że produkcja ta wyszła również na ich konsole.  A ponieważ gra ma tryb multiplayer, możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami.

W naszym kraju nie wydano Bakugan po polsku. Wątpliwe też jest, aby miało powstać kiedykolwiek spolszczenie Bakugan. Dlatego też do zabawy przyda się choćby podstawowa znajomość języka angielskiego. A jeśli już go znasz, niepotrzebna Ci nawet wersja Bakugan pl.
Obojętnie jednak od twojej znajomości języka, podczas zabawy mogą przydać Ci się pomoce. Na naszych stronach znajdziesz użyteczne kody Bakugan. Ich użycie z pewnością uczyni grę nieco łatwiejszą, jednak pamiętaj, aby sięgać po nie tylko w ostateczności. Nadto na fanowskich stronach tej produkcji znajdziesz mnóstwo rad i porad dotyczących zabawy.

Oczywiście Bakugan nie jest darmowy. Jako że gry nie wydano w naszym kraju, musisz poszukać jej w sklepach internetowych lub też na portalach aukcyjnych. Nim jednak zdecydujesz się na wydanie pieniędzy, obejrzyj dostępne za darmo na naszych stronach materiały wideo z gry. Poza grafikami do pobrania nie istnieją inne materiały do pobrania z Bakugan za free.

Z tytułem tym powinni zapoznać się miłośnicy serii. Jeśli jednak nim nie jesteś, może zainteresujesz się tą produkcją, ponieważ ma ona świetną grywalność. Z pewnością nie można narzekać przy niej na nudę. Być może też dzięki nie zaczniesz interesować się i serialem animowanym, który można obejrzeć na wielu kanałach puszczających kreskówki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bakugan: Battle Brawlers

dodał: ~fajne , 09.07.2015

gra

dodał: ~dan , 17.03.2011

bardzo faine