Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities

PlayStation 3 
Opis - Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities
Assassin’s Creed (nie Assassin Creed, Asassin Creed, Assasin Creed, Asasin Creed)  to bezwątpienia jedna z najlepszych gier akcji ostatnich lat, która szybko zdobyła uznanie graczy na całym świecie. Od listopada 2009 roku posiadacze konsol mają możliwość zagrać w drugą część gry - Assassin’s Creed 2 na PS3 i Xbox 360, która opowiada historię Ezio Auditore da Firenze i przenosi nas do renesansowych Włoch. Od kilku dni za to możliwy już jest również download Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities, a więc drugiego, oficjalnego dodatku do gry, który jest dostępny poprzez internetowe usługi obu konsol, a więc Xbox Live, oraz PlayStation Store. Niestety najnowszy dodatek do Assassin's Creed 2 nie jest za free, ale jego pobranie nie jest drogie i wynosi ok 5$. Niestety na konsolach nie mamy okazji pograć w Assassin’s Creed 2 po polsku i tak też jest w przypadku dodatku. Brak Assassin's Creed 2 pl nie powinien jednak zniechęcać nikogo przed jej zakupem, gdyż każdy w niej się na pewno odnajdzie. Zastanawiacie się zapewne co z wersją komputerową? Otóż dodatek Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities pojawi się także na blaszakach, przy okazji premiery Assassin's Creed 2 na PC. Oba oficjalne dodatki, będą znajdować się od razu w pudełkowej wersji gry. Być może cała jego zawartość doczeka się polonizacji, dzięki czemu spolszczenie Assassin’s Creed 2 ujrzy światło dzienne.

Przejdźmy jednak do tego co oferuje nam najnowszy dodatek. Otóż już nie Wenecja w Assassin’s Creed 2 będzie areną zmagań, ale inny region Włoch – Florencja. Naszym zadaniem jest ponownie wcielić się w postać Ezio i wyeliminować mnicha Savaronala, oraz jego popleczników. Dodatki do Assassin's Creed 2 to doskonała propozycja na przedłużenie żywotności tej gry. Tym  razem będziemy mieli okazję wykonać około 10 nowych misji, uwzględniających nowe lokacje, a także nowe umiejętności naszej postaci, w tym długi skok. Czy Ezio uda się powstrzymać opętanego rządzą krzewienia wiary mnicha? Wszystko zależy od gracza. Assassin’s Creed 2 mod to doskonała propozycja dla tych, którzy zwiedzili już cały wirtualny świat podstawowej wersji gry, oraz dodatku. Na koniec przypominamy o poprawnym zapisie nazwy gry i nie powielaniu, częstych w sieci błędów jak choćby Assasins Creed, Asasins Creed, Assassin's Cread. Jeżeli chcesz wrócić ponownie w uniwersów tej świetnej gry akcji, to pobierz Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities i pomóż głównemu bohaterowi wyeliminować mnicha Savaronalę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities

dodał: ~:) , 01.07.2014

czader

dodał: lolek5678 , 20.11.2010

na pewno za friko\n

dodał: ~szymonix , 20.11.2010

i co umiecie grać

dodał: ~jax , 28.10.2010

zorro gorsze

dodał: ~dupa , 06.04.2010

super jak zorro