Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alundra

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Matrix Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Alundra

     Alundra (znana także pod tytułem Adventures of Alundra) to gra akcji wydana w czerwcu 1998 roku, na platforme Playstation. Programiści studia Matrix Software i wydawcy (Sony w Japonii, Working Design w północnej Ameryce i Psygnosis w Europie) dostarczyli ciekawą grę, która wzbudziła lawinę komentarzy na całym świecie.

     Nietypowa historia opiera się na postaci chłopca o imieniu Alundra, który obdarzony jest mocą wchodzenia w sny innych ludzi. W wyniku katastrofy, bohater trafia do niewielkiej wioski Inoa. Zamieszkujący tam ludzie nękani są klątwą, z którą to Alundra będzie próbował się uporać.

     Tytuł od Matrix Software to gra akcji z elementami RPG, a także pewną ilością elementów logicznych. Alundra zdobyła wysokie noty na zachodnich portalach. Godna uwagi jest zwłaszcza oryginalna fabuła i świetna ścieżka dźwiękowa.

     Trailer prezentujący grę poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alundra