Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alone in the Dark: The New Nightmare

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Darkworks / Spiral House / Pocket Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Alone in the Dark: The New Nightmare

     Alone in the Dark: The New Nightmare to produkcja będąca efektem połączonych sił Darkworks, Spiral House i Pocket Studios. Wydana w 2001 roku przez Infogrames, należy do gatunku gier akcji. Przeznaczona jest na platformy Sega Dreamcast, Playstation, Playstation 2 i Nintendo Game Boy Color.


     Mamy okazję wcielić się w jedną z dwóch postaci. Pierwsza to Edward Carnby, który prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci jednego ze swoich przyjaciół. Jak okazuje się, był on zamieszany w poszukiwanie trzech tajemniczych tablic, strzegących świat przed wielkim niebezpieczeństwem. Druga z postaci to profesor Aline Cedrac, młoda i inteligentna pracownica jednego z uniwersytetów. Oferuje ona pomoc Edwardowi w próbie rozwiązania tajemnicy. Podejmowane działania tego tandemu, doprowadzą naszych bohaterów do osamotnionej posiadłości na kompletnym bezludziu...


     Jako, że mamy do czynienia z grą akcji, adrenaliny tu nie zabraknie. Oczywiście możemy niejako wybrać, w jaki sposób chcemy ukończyć dochodzenie. Jeśli zdecydujemy się na postać Edwarda, czeka nas głównie walka z licznymi przeciwnikami. Jesli natomiast mamy ochotę na nieco więcej zagadek i elementów logicznych, wcielimy się w Aline. Drogi naszych bohaterów zresztą, przetną się w czasie gry wiele razy.


     Naszymi przeciwnikami będą w głównej mierze stwory ciemności, zaś naszą bronią światło w każdej postaci. Od prostych latarek, po bardziej skomplikowane rozwiązania jak na przykład pociski z magnezem. Na koniec wypada jeszcze dodać, że w 2005 roku na podstawie gry powstał film o tym samym tytule.


     Materiał prezentujący grę znajduje się poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alone in the Dark: The New Nightmare