Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Afro Samurai

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Namco Bandai
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Afro Samurai

PlayStation 3
Opis - Afro Samurai
Afro Samurai (nie Afro Samuraj) to bardzo ciekawa gra akcji, która luźno bazuje na znanej mandze o tym samym tytule. Gra została stworzona przez Namco Bandai, a więc potentata na rynku wirtualnych adaptacji japońskich klasyków. Afro Samurai na PS3 przenosi nas do feudalnej Japonii,  gdzie jako główny bohater staramy się pomścić śmierć naszego ojca i uzyskać tytuł najlepszego samuraja. Oprócz gry na konsolę Sony, istnieje również wersja Afro Samurai na Xbox 360, która jest wręcz identyczna jak ta na PS3. Niestety nie ma Afro Samurai na PC, a szkoda bo gra mogłaby na tej platformie osiągnąć sukces porównywalny choćby do Prince of Persia. Brak Afro Samurai Game na PC nie powinien jednak nikogo dziwić, gdyż twórca gry Namco-Bandai raczej unika tej platformy, skupiając się na konsolach, przez co nie mamy nawet dostępu do demo Afro Samurai.

W grze postawiono na dynamiczną akcję, dzięki czemu krew będzie lała się strumieniami, a naszym zadaniem będzie masowe eliminowanie rywali. Jak pokazuje Afro Samurai gameplay, gra nie stawia wyłącznie na walkę, ale i na elementy zręcznościowe. Także w wielu przypadkach będziemy musieli np. skakać, oraz wspinać się po platformach. Oczywiście naszą główną bronią będzie miecz, ale i bez ciosów nogą się nie obejdziemy, a wszystko to możemy połączyć w piękne i efektywne kombosy.  Niestety nie ma Afro Samurai pl, ale tego też można było oczekiwać. W naszym serwisie można znaleźć za to trailer z Afro Samurai, który na pewno prezentuje więcej informacji o fabule gry. Gra jest nakierowana na rozgrywkę dla pojedynczego gracza, dlatego nie ma Afro Samurai online. Jeśli lubisz dobre gry akcji, z elementami zręcznościowymi w stylu Afro Samurai, to ich download znajdziesz na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Afro Samurai

dodał: ~mrokar , 06.02.2016

lubie\n