Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Rangers: Dino Grzmot

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: THQ Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.04.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Brak

Opis - Power Rangers: Dino Grzmot

Power Rangers Dino Thunder to gra bazowana na serialu dla młodzieży, opowiadającym o przygodach zamaskowanych superbohaterów. Nie jest to tytuł na komputery, a produkcja przeznaczona na konsolę PS 2 oraz Nintendo Game Cube. Czy warto zainteresować się tym tytułem?

Gra Power Rangers to walki ze sługusami Mesogoga w dziewięciu światach. Każda z postaci posiada inne moce i zdolności, o czym można przekonać się w trakcie zabawy. Podczas gry w Power Rangres kolejno wcielamy się w role tytułowych superbohaterów. Nie ma tu trybu kooperacji, jest tylko gra singlowa. Jeśli będzie dobrze Ci w niej szło, być może odblokujesz trzy ukryte światy, jakie zawiera w sobie gra Power Rangers?

Łączna liczba poziomów, jakie czekają nas w  Power Rangers: Dino Grzmot wynosi około pięćdziesięciu. To wystarczająco, aby zadowolić miłośników dynamicznej akcji. Niestety, ta gra z Power Rangers nie wyszła po polsku. Jeśli jednak znasz angielskie choćby w stopniu podstawowym, nie potrzebujesz Power Rangers pl. Oczywiście nie dostaniesz tego tytułu gratis. Gra Power Rangers nie jest za darmo. Jedyne materiały za free z Power Rangers to grafiki, jakie znajdują się w galerii przy tym opisie. Jeżeli więc masz ochotę, wykonaj download grafik Power Rangers.

Power Rangers: Dino Grzmot jest tytułem liczącym sobie sześć lat. Dlatego też grafiki bynajmniej tu nie imponuje. Możesz obejrzeć grafiki z gry Power Rangers w galerii, spróbuj też znaleźć prezentujące ją filmiki w sieci. Mimo wszystko gameplay tego tytułu jest dość udany i potrafi przyciągnąć na dłuższy czas.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Power Rangers: Dino Grzmot