Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! Junior: Robo Jam

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: FreeStyleGames / Magenta Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! Junior: Robo Jam

     Buzz! Junior: Robo Jam to druga odsłona popularnej serii gier dla dzieci. Wydana przez Sony CEE w maju 2007 roku (dwa lata później na P3), produkcja, za którą stoją studia Magenta Software i FreeStyleGames jest przeznaczona dla młodszych użytkowników platformy Playstation 2 i Playstation 3 (Playstation Network).


     Podobnie jak inne tytuły serii, tak i Robo Jam powstała na fali ogromnego zainteresowania quizami, wydawanymi pod marką Buzz! Esencją każdej z odsłon, jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym programie rozrywkowym.


     Robo Jam jest zbiorem dwudziestu pięciu bardzo prostych mini łamigłówek, nie wymagających wielkiej wiedzy bądź umiejętności. Ze względu na prostotę, produkcja ta kierowana jest głównie do najmłodszych użytkowników konsol. Sterowanie tradycyjnie odbywa się przy pomocy kontrolerów Buzz!, a gracz wciela się w robota konkurującego z innymi mechanicznymi istotami. W przeciwieństwie do pierwszej gry z serii czyli Junior: Jungle Party, w Robo Jam mamy do dyspozycji tylko tryb grania w towarzystwie (do czterech zawodników, w tym także możliwość grania ze sztuczną inteligencją). Wykluczono natomiast możliwość grania solo.


    W 2007 roku, produkcja studiów Magenta Software i FreeStyleGames, wygrała nagrodę Giga Maus za najlepszą grę przeznaczoną dla dziecięcej publiczności.


     Materiał video przybliżający możliwości Buzz! Junior: Robo Jam znajduje się poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! Junior: Robo Jam