Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! Junior: Monster Rumble

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: FreeStyleGames / Magenta Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! Junior: Monster Rumble

     Buzz! Junior: Monster Rumble to trzecia odsłona popularnej serii gier dla dzieci. Wydana przez Sony CEE w lutym 2008 roku produkcja, za którą stoją połączone studia FreeStyleGames i Magenta Software, jest przeznaczona dla młodszych użytkowników platformy Playsta­ti­on 2.


     Podobnie jak pozostałe tytuły serii, tak i Monster Rumble powstała na fali ogromnego zainteresowania quizami, wydawanymi pod marką Buzz! Esencją każdej z odsłon, jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym programie rozrywkowym.


     W Monster Rumble, tematem przewodnim jak nietrudno się domyślić są...potwory. W samej grze mamy do czynienia ze zbiorem dwudziestu pięciu bardzo prostych mini łamigłówek, w których sterowanie, tradycyjnie oparte jest na kontrolerach Buzz! Ze względu na prostotę, produkcja ta kierowana jest głównie do najmłodszych.


     Materiał z gry poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! Junior: Monster Rumble