Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! Junior: Jungle Party

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Magenta Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! Junior: Jungle Party

     Buzz! Junior: Jungle Party to pierwsza odsłona popularnej serii gier dla dzieci. Wydana przez Sony CEE w październiku 2006 roku (w sierpniu 2008 roku na P3), produkcja studia Magenta Software jest przeznaczona dla młodszych użytkowników platformy Playstation 2 i Playstation 3 (Playstation Network).

­

     Podobnie jak późniejsze tytuły serii, tak i Jungle Party powstała na fali ogromnego zainteresowania quizami, wydawanymi pod marką Buzz! Esencją każdej z odsłon, jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym programie rozrywkowym.


    Jungle Party jest zbiorem czterdziestu (w wydaniu amerykańskim tylko dwadzieścia pięć) bardzo prostych mini łamigłówek, nie wymagających wielkiej wiedzy bądź umiejętności. Ze względu na prostotę, produkcja Magenta Software kierowana jest głównie do rodziców chcących bawić się ze swoimi pociechami. Sterowanie odbywa się przy pomocy kontrolerów Buzz!, a gracz wciela się w jedną z różnokolorowych małpek. Gra przeznaczona jest zarówno do zabawy w pojedynkę jak i w towarzystwie (do czterech zawodników).


     W listopadzie 2007 roku, Buzz! Junior: Jungle Party wygrała nagrodę prestiżowej brytyjskiej organizacji BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) za najlepsza grę przeznaczoną dla dziecięcej publiczności.


Materiał video poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! Junior: Jungle Party

dodał: ~ja , 26.06.2009

lubie