Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! Junior: Dino Den

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Cohort Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! Junior: Dino Den

     Buzz! Junior: Dino Den (znana także pod tytułem Buzz! Junior Dinos lub Buzz! Junior: Dinomania) to czwarta już odsłona popularnej serii gier dla dzieci. Wydana przez Sony CEE w lutym 2008 roku, produkcja studia Cohort Studios jest przeznaczona dla najmłodszych, lubiących zagadki i łamigłowki, użytkowników platformy Playstation 2.


     Podobnie jak pozostałe tytuły serii, tak i Dino Den, powstała na fali ogromnego zainteresowania quizami wydawanymi pod marką Buzz! Esencją każdej z odsłon, jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym programie rozrywkowym.


     Dino Den, jak nietrudno zgadnąć koncentruje się na świecie dinozaurów. W samej grze mamy do czynienia ze zbiorem czterdziestu pięciu bardzo prostych mini łamigłówek, w których sterowanie oparte jest na czterech kontrolerach Buzz! Ze względu na prostotę, produkcja Cohort Studios kierowana jest głównie do rodziców chcących bawić się ze swoimi pociechami. Ułatwieniem jest tutaj możliwość grania w drużynach, przy czym jeśli zabraknie nam chętnych, możemy zmierzyć się także z sztuczną inteligencją.


     Trailer poniżej.

­



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! Junior: Dino Den