Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Mario Sunshine

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Nintendo EAD
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.05.2009
System operacyjny: Nintendo GameCube

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Super Mario Sunshine

    Super Mario Sunshine to wydana w Europie w październiku 2002 roku na platformę Nintendo GameCube gra zręcznościowa. Podobnie jak w wypadku pozostałych tytułów serii Mario, bohaterem gry jest dzielny hydraulik.

    Akcja zawiązuje się gdy Mario wraz z przyjaciółmi dociera na Wyspy Delfino. Tutaj prędko wpadają w tarapaty, bowiem okazuje się że nasz bohater zostaje oskarżony o przestępstwa za którymi w rzeczywistości stoi mroczny Shadow Mario. I tak ratując swą wolność i reputacje, musimy dopaść prawdziwego złoczyńcę. Pomoże nam w tym zaś zebranie 120 słoneczek rozrzuconych na obszarze gry.

     Super Mario Sunshine otrzymała dobre recenzje w zachodnich portalach, w 2002 roku była w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się pozycji w Wielkiej Brytanii.

­Poniżej możecie zobaczyć materiał video z gry wyprodukowanej przez Nintendo EAD.

­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super Mario Sunshine

dodał: ~jaaaaaaaaaaaa , 24.12.2015

ikona pobierania jest nieaktywna!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~ktoś , 14.10.2011

tego się nie da pobrać

dodał: ~kinia , 12.12.2010

uwielbiam tą gre !!

dodał: ~michał , 25.07.2010

super gra

dodał: ~nataliaaaaaaaaaa , 21.07.2010

fajna graaaaaaaaaaaaa