Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Mario Galaxy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Nintendo EAD
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
System operacyjny: Nintendo Wii

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Super Mario Galaxy


Opis - Super Mario Galaxy

  Super Mario Galaxy to popularna gra zręcznościowa na platformę Wii, wydana w 2007 roku. Gra stworzona przez Nintendo jest kolejną odsłoną cyklu opowieści o dzielnym hydrauliku. Tym razem musimy pokrzyżować plany złowrogiemu Bowserowi, który to nieoczekiwanie pojawia się na Gwiezdnym Festiwalu organizowanym przez mieszkańców Mushroom Kingdom i porywa księżniczkę Peach.

   Razem z Mariem, zwiedzimy w czasie gry 42 planety w kilku dostępnych galaktykach. Fabuła gry opiera się głównie na wykonywaniu misji i pokonywaniu napotkanych wrogów, a w zamian za nasze męstwo dostajemy Power Stars (do zebrania jest ich aż 120). Jak w przypadku każdej dobrej platformówki, w "Super Mario Galaxy" mamy bardzo zróżnicowane plansze. Planety na których przyjdzie nam się poruszać, różnią sie od siebie grawitacją, co więcej pojawia się jeszcze pięć rodzajów losowych komet (Prankster Comets) które możemy dodatkowo eksplorować w czasie rozgrywki.

   Na zakończenie warto jeszcze dodać, że gra ze stajni Nintendo EAD jest bardzo wysoko oceniana w serwisach zachodnich tak jak toptenreviews.com i gamerankings.com, zdobyła także tytuł gry roku, przyznawany przez IGN, GameSpot, BAFTA, Nintendo power, Gametrailers, EDGE czy Yahoo!

   Trailer prezentujący grę na targach E3 2007 można obejrzeć poniżej.

­

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super Mario Galaxy

dodał: ~patros123 , 27.09.2013

a ja napisałem super marjo galaksy xD LoL\n ;-; ._. ;)

dodał: ~aaadarek@o2.pl , 05.08.2010

super