Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guitar Hero: Metallica

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Neversoft Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.12.2009
System operacyjny: Nintendo Wii

Brak

Opis - Guitar Hero: Metallica

Kolejna część gry dla umuzycznionych graczy i miłośników konsoli, Guitar Hero: Metallica game z marca 2009 r. W gh mettalica znów stajemy się gitarzystą, który musi odegrać swoje kawałki bez fałszowania, by w końcu zrealizować swoje największe marzenie i wystąpić przed legendarnym zespołem Metallica. Zostały wydane wersje Guitar Hero: Metallica ps3, Guitar Hero: Metallica ps2, wreszcie Guitar Hero: Metallica na xbox 360 oraz Guitar Hero: Metallica na nintendo wii (jednocześnie dementujemy pogłoski, których skuteczność widać po częstych wynikach wyszukiwania – „Guitar Hero: Metallica pc”, „Guitar Hero: Metallica download”, czy „Guitar Hero: Metallica mobile” – wydane zostały tylko wersje konsolowe Guitar Hero: Metallica, inne gry z serii natomiast można znaleźć również na PC; przy okazji przypominamy, że częstym błędem jest też wpisywanie tytułu gry jako „Giutar Hero: Metallica”). Choć gra została wydana również w Polsce, Guitar Hero: Metallica nie jest po polsku, jako że w Guitar Hero: Metallica pl mamy zachowany oryginalny klimat amerykańskiej wersji gry (pomimo że jest to europejska edycja). Aby zobaczyć, jak prezentuje się Guitar Hero: Metallica, pobierz screeny z naszej galerii.

W Guitar Hero: Metallica gameplay polega na szybkim naciskaniu przycisków pada (oczywiście nieco inaczej na Wii) w odpowiednim momencie tak, by postać w grze zagrała odpowiednią melodię. Gameplay z Guitar Hero: Metallica za free możesz zobaczyć w naszym serwisie, klikając na link po prawej.

Do zagrania mamy głównie piosenki Metallica, ale nie tylko – pojawiają się też m.in. Alice In Chains, Foo Fighters, Motorhead, czy Queen (szukaj „Guitar Hero: Metallica songs”, by znaleźć pełną listę piosenek z Guitar Hero: Metallica online).

Do wszystkich wersji dostępne są te same kody, dzięki którym możemy odblokować ukryte opcje – pełną ich listę możesz znaleźć w sieci szukając „Guitar Hero: Metallica cheats”, czy „Guitar Hero: Metallica Air guitar cheats”, aby znaleźć pełną listę kodów w sieci. W Guitar Hero: Metallica za darmo możemy też zagrać w trybie multiplayer na konsolach, które go wspierają.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guitar Hero: Metallica

dodał: ~extra , 19.09.2010

extra gra polecam