Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guitar Hero 5

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Neversoft Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.12.2009
System operacyjny: Nintendo Wii

Brak

Opis - Guitar Hero 5

Kolejna część gry dla umuzycznionych graczy i miłośników konsoli, Guitar Hero 5 game z września 2009 r. W gh 5 znów możemy być częścią zespołu muzycznego i odgrywać swoje kawałki odpowiednio szybko i bez fałszowania. „Piątka” jednak wprowadza nowe tryby rozgrywki, instrumenty i same kawałki. Sami wybieramy, jakie instrumenty wejdą w skład zespołu i ile miejsca będzie w nim na każdy z nich.

Zostały wydane wersje Guitar Hero 5 ps3, Guitar Hero 5 ps2, wreszcie Guitar Hero 5 na xbox 360 oraz Guitar Hero 5 na nintendo wii (jednocześnie dementujemy pogłoski, których skuteczność widać po częstych wynikach wyszukiwania – „Guitar Hero 5 pc”, „Guitar Hero 5 download”, czy „Guitar Hero 5 mobile” – wydane zostały tylko wersje konsolowe Guitar Hero 5, inne gry z serii natomiast można znaleźć również na PC; przy okazji przypominamy, że częstym błędem jest też wpisywanie tytułu gry jako „Giutar Hero 5”; ukazała się oddzielna gra Guitar Hero mobile, podobnie jak nie ma Guitar Hero 5 metallica, czy Guitar Hero 5 aerosmith, tylko oddzielne gry o tych podtytułach, dedykowane wymienionym zespołom). Choć gra została wydana również w Polsce, Guitar Hero 5 nie jest po polsku, jako że w Guitar Hero 5 pl mamy zachowany oryginalny klimat amerykańskiej wersji gry (pomimo że jest to europejska edycja). Aby zobaczyć, jak prezentuje się wersja PS3 Guitar Hero 5, pobierz screeny z naszej galerii.

W Guitar Hero 5 gameplay polega na szybkim naciskaniu przycisków w odpowiednim momencie tak, by postać w grze zagrała odpowiednią melodię. Gameplay z Guitar Hero 5 za free możesz zobaczyć w naszym serwisie, klikając na link po prawej (widać w nim, że autorzy zdecydowali się na kontrowersyjne „wskrzeszenie” Cobaina). Do zagrania mamy w Guitar Hero v bardzo różnorodne rockowe i metalowe kawałki 85 wykonawców (można znaleźć pełną listę piosenek z Guitar Hero 5 online).

Do wszystkich wersji konsolowych dostępne są te same kody, dzięki którym możemy odblokować ukryte opcje –  zobacz informacje na naszej stronie (link po prawej) lub znajdź pełną ich listę w sieci wpisując Guitar Hero 5 cheats.

W Guitar Hero 5 za darmo możemy też zagrać w trybie multiplayer na konsolach, które go wspierają. Do wersji konsolowych warto kupić w zestawie „gitarę” imitującą gitarę elektryczną, czy nawet kilka różnych instrumentów – gitary, perkusje, zapraszając do gry znajomych, co z pewnością wzbogaci rozgrywkę o dodatkową zabawę w Guitar Hero 5 na wii (zobacz różne modele w sieci wpisując Guitar Hero 5 guitar).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guitar Hero 5

dodał: ~gracz , 18.12.2013

dobre

dodał: zuzula118 , 15.10.2011

Jak to pobrać??

dodał: ~maciej świstak , 16.11.2010

to super gra\n

dodał: ~gt , 11.11.2010

spoko

dodał: ~zapikj , 20.10.2010

spoks