Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Furry Legends

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Gamelion Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS

Brak

Wymagania sprzętowe - Furry Legends

Nintendo 
Opis - Furry Legends
Rzadko się zdarza żeby polscy twórcy zajmowali się tworzeniem gier na konsole. Niemniej jednak jakieś odstępstwa od reguł  zdarzają się czasem. Tak też jest w przypadku Gamelion Studios, polskiego studia zajmującego się tworzeniem gier z siedzibą w północnej Polsce. GS wzięło się tym razem za stworzenie Furry Legends na Nintendo Wii. Jest to gra zręcznościowa dostępna za pomocą usługi WiiWare. Nie pojawiła się wersja Furry Legends na PS3, czy Xbox 360. Premiera Furry Legends odbyła się na początku wakacji 2010. Niestety Demo do Furry Legends, nie zostało wydane.

System gry Furry Legends polega na kierowaniu włochatymi kulkami i pokonywaniu przy ich pomocy, różnych plansz. Na pierwszy rzut oka może to się wydawać banalnie proste, ale w miarę rozwoju kolejnych misji, trzeba się będzie sporo nagłówkowa by dojść do celu. Jak pokazuje galeria z Furry Legends, gra jest głównie skierowana do młodszych graczy i charakteryzuje się kolorowymi i bajkowo dopracowanymi planszami, które nasz futrzak będzie musiał przemierzyć. Dostępny gameplay z Furry Legends prezentuje, że jego droga nie będzie usłana różami i na każdym kroku będą pojawiać się różne przeszkody do pokonania. Trailer z Furry Legends można znaleźć na naszej stronie. W grze jest dostępnych kilka różnych rodzajów futrzanych kulek, których wybór raczej nie powinien być przypadkowy. Każda z nich posiada unikalne sposoby poruszania, które mają wpływają na tempo pokonywania plansz.

Gra ma przede wszystkim bawić, a wymagania Furry Legends sprowadzają się jedynie do podłączonej do TV konsoli, oraz kontrolera Wii Remote. Screenshot z Furry Legends pokazują, że gra nawiązuje klimatem do starych zręcznościówek, które przykuwały do ekranów TV różne pokolenia graczy. Kto wie, być może twórcy pokuszą się również o udostępnienie download Furry Legends po obniżonej cenie, w stosunku do gier z Zachodu?  Furry Legends Game nadszedł wielkimi krokami.  Należy trzymać kciuki za takie produkcje, gdyż trzeba wspierać rodzimych producentów. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Furry Legends