Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Ball: Raging Blast

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Spike
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.11.2009
System operacyjny: Nintendo GameCube, Wii, Game Boy Advance, Game Boy Micro, Nintendo DS, Nintendo DS Lite

Brak

Wymagania sprzętowe - Dragon Ball: Raging Blast

-
Opis - Dragon Ball: Raging Blast
­Dragon Ball: Raging Blast to kolejna gra od Namco Bandai osadzona w rzeczywistości znanej z jednej z najpopularniejszych mang i anime w historii. Po raz kolejny twórcy zdecydowali się na przygotowanie gry Dragon Ball: Raging Blast w konwencji bijatyki, która według zapowiedzi ma stanowić następcę znanej serii DB: Budokai Tenkaichi. Premiera Dragon Ball: Raging Blast została wyznaczona na połowę listopada tego roku i wszystko wskazuje na to, że twórcy dotrzymają tego terminu. Planowane jest wydanie Dragon Ball: Raging Blast na PS3 i będzie to pierwsza gra o DB na tej platformie. Co ciekawe Dragon Ball: Raging Blast zawita na Xbox 360, co udowadnia, że ekspansja Namco Bandai na konsolę Microsoftu stała się już faktem. Niestety po raz kolejny gracze komputerowi nie zagrają w grę o przygodach m.in. Son Goku, czy Szatana Serduszko, gdyż nie będzie Dragon Ball: Raging Blast na PC.

Dragon Ball: Raging Blast Game to doskonała pozycja, zwłaszcza dla fanów serii, która dzięki konsolom nowej generacji zyskała świetną oprawę graficzną, stylizowaną komiksowo, przez co postacie nie są tak sztuczne jak w Budokai Tenkaichi. Według zapowiedzi akcja gry ma być luźno związaną z Dragon Ball Z i do dyspozycji gracza zostanie oddanych ponad 40 różnych postaci, które będą miały inne wdzianka, na „każdą” okazję, co prezentuje galeria z Dragon Ball: Raging Blast. W grze nareszcie można odczuć radość z walki i niszczenia, dzięki zniszczalnemu środowisku. Poprawiono także walkę w powietrzu, a oraz dodano masę plansz, które prezentują screenshot z Dragon Ball: Raging Blast, a które w pełni oddają klimat znany z anime. Dostępne jest już demo Dragon Ball: Raging Blast, które posiadacze konsol mogą pobrać, dzięki usłudze Xbox Live, oraz PlayStation Network. Wersja demonstracyjna gry oferuje trzy różne postacie – Son Goku, Szatana Serduszko, oraz Radima, a także jedną grywaną planszę. Download Dragon Ball: Raging Blast jest dość szybki, dlatego warto z niego skorzystać.

Patrząc na gameplay z Dragon Ball: Raging Blast widać, że twórcy znacznie poprawili animację postaci, a także poszerzyli paletę ciosów, przez co gra się znacznie przyjemniej. Planowane jest również wydanie specjalnej wersji kolekcjonerskiej gry z pudełkiem, książeczką, soundtrackiem, która ma zachęcić większą liczbę graczy do zakupu. W oczekiwaniu na grę warto obejrzeć trailer z Dragon Ball: Raging Blast, który możecie znaleźć na naszej stronie. Jeśli chodzi o wymagania Dragon Ball: Raging Blast to zapewne przyda się dostęp do Internetu. Szkoda tylko, że gra nie ukarze się na komputery i że posiadacze np. Windows 7 nie zagrają w Dragon Ball: Raging Blast.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragon Ball: Raging Blast

dodał: ~Vedżita xD , 27.09.2013

kto ogląda mandzia? xD

dodał: ~LOL?? , 01.04.2010

żale to tylko opis nooby

dodał: ~nikt , 13.03.2010

Dragon Ball: Raging Blast [TYLKO OPIS GRY]\n

dodał: ~Gogeta , 13.03.2010

skad brac link\nto chyba jest na pc

dodał: Marcin960410 , 20.01.2010

Skąd brać link do tej gry to ja ~Son Goku SSJ9

dodał: ~Son Goku SSJ9 , 20.01.2010

Skąd brac link do tej gry

dodał: ~oko , 15.01.2010

skad to pobrać?????????

dodał: ~non2 , 11.01.2010

jak to sciagnac?\n

dodał: Vegota , 30.12.2009

Gdzie jest link do tego????

dodał: Songo ku , 27.12.2009

mam nadzieję ze to na pc

dodał: ~LOl , 16.11.2009

to na PC ?