Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disney Stitch Jam

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Cattle Call
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.01.2010
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS

Brak

Wymagania sprzętowe - Disney Stitch Jam

Nintendo DS 
Opis - Disney Stitch Jam
Sygnowane logiem Disney gry to całkiem spora ilość tytułów. Większość z nich jest adaptacjami hitów wytwórni, są też gry z Disney, które wykorzystują tylko motywy z kinowych hitów. Jednym z nich jest gra Disney Stitch Jam, która ukaże się w marcu 2010 roku. Jest to tytuł przeznaczony na konsole, nie będziemy więc mieć wersji Disney Stitch Jam  na PC, ale też nie pogramy w Disney Stitch Jam na PS3, ani też nie poszalejemy w Disney Stitch Jam na Xbox 360. Tytuł ten ukaże się wyłącznie na NDS.

Jeśli masz więc tą konsolkę, zapewne zmartwi Cię informacja, że nie jest możliwy download Disney Stitch Jam w wersji demo. Nie wyszedł także (póki co) żaden trailer Disney Stitch Jam, który pokazywałby ten tytuł w akcji.  Dlatego opiszemy Ci, jakie zadania oczekują graczy podczas zabawy. Zacznijmy od tego, że gameplay Disney Stitch Jam jest przeznaczony dla młodszych odbiorców. Narzeczona Stitcha zostaje porwana przez Dr. Hamsterviela, a nasz bohater rusza zaraz na pomoc. Wymagania gry Disney Stitch Jam nie narzucają nam rysika – wystarczy sterować przyciskiem. Chodzimy po kolejnych planszach – od tropikalnych dżungli po skute lodami pustkowia – i strzelamy do nutek, by ułożyć z nich melodie. Ułożenie melodii zaowocuje ukończeniem etapu – tych zaś jest dziesięć.
Oczywiście gra Disney Stitch Jam nie jest za darmo – podobnie jak i inne gry z Disney.  Jednak jak dotąd gry z Disney Channel przyzwyczaiły nas do świetnego wykonania, więc zapewne nie rozczarujemy się tym tytułem.  Nie wiadomo jednak, czy ukaże się Disney Stitch Jam po polsku.  Jak dotąd żadny wydawca nie wyraził chęci wydania Disney Stitch Jam pl.

W miarę pojawiania się materiałów z gry będziemy dodawać je na naszych stronach, jeżeli więc będziesz chciał pobrać grafiki z Disney Stitch Jam za free, zajrzyj na nasze strony  i pobierz tapety Disney Stitch Jam za darmo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disney Stitch Jam