Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MySims Racing

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Maxis
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.06.2009
System operacyjny: Nintendo Wii

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - MySims Racing
­

MySims Racing, często określane jako MySims wyścigi (też MySims wyścig, Sims wyścigi czy wreszcie Simsy wyścigi) to, jak nazwa wskazuje, wyścigi na konsole Nintendo, którym patronuje popularna seria sims. Sceneria jest tu bajkowa, jak na grę odpowiednią już dla 3-latków przystało (screeny z gry MySims Racing do pobrania powyżej). W MySims Racing download dodatków będzie możliwy przez sieć, dla legalnych użytkowników MySims Racing za darmo oczywiście (zresztą w ogóle w MySims Racing multiplayer jest obsługiwany na równi z trybem singleplayer).

Najnowszy MySims Racing przedstawia bohaterów popularnych Simsów za kółkiem. Jako gra dla dzieci został oczywiście (nawet jeśli tekstu tu nie za wiele) wydany również MySims Racing po polsku!

W MySims Racing free riding to motyw przewodni, bo poza koniecznością jazdy po wyznaczonym torze możemy dobrze do woli wpadać na nietypowe przeszkody czy po prostu bawić się jazdą.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dla swojego MySims Racing pobierz screeny i trailery i obejrzyj grę na własne oczy. Zobacz MySims Racing trailer (MySims Racing zapowiedź) lub ściągnij MySims Racing demo trailer ze strony producenta.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MySims Racing

dodał: ~super , 03.06.2015

fajna

dodał: ~3wyze , 16.12.2009

ajajajjajajja!!!!!!!!!!\n

dodał: ~Wiku$$ , 07.11.2009

lllllllllooooooooooolllll

dodał: ~lol , 22.10.2009

ale jak

dodał: ~lol , 22.10.2009

ale jak

dodał: ~jarus musio , 23.09.2009

no gra mysims racing to fajna gra xd\n