Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SimAnimals

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Electronic Arts
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Nintendo Wii, Nintendo DS

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - SimAnimals

     Wydany w 2009 roku, przez Electronic Arts, Sim Animals jest kolejnym symulatorem ze świata Simsów. Pozycja przeznaczona na platformy Nintendo DS, Wii oraz pod system iPhone OS.

     Tym razem sterujemy światem zwierząt. Kreujemy ich przyzwyczajenia i wpływamy na ich osobowość, która się naturalnie zmienia pod wpływem naszych decyzji. Możemy je wykorzystywać nie tylko do osiągania stawianych przez komputer celów, ale także do eksploracji lasu i poznawania nowych rodzajów zwierząt. Do naszej dyspozycji oddano 35 gatunków. Liczba ta może się zwiększyć bowiem niektóre gatunki trzeba odblokować, a niektóre są przypisane do platformy (np. Panda pod Wii, elektryczna wiewiórka pod Nintendo DS).

     Sim Animals oferuje tryb multiplayer do 4 graczy.


     Poniżej znajduje się trailer do gry.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SimAnimalsSymulatory