Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hysteria Hospital: Emergency Ward

Kategoria: Strategiczne
Producent: Gameinvest
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 74 MB
System operacyjny: Nintendo Wii, Nintendo DS
Liczba pobrań: 695

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hysteria Hospital: Emergency Ward


Opis - Hysteria Hospital: Emergency Ward

Pobierz bezpłatne demo gry Hysteria Hospital: Emergency Ward!

Hysteria Hospital: Emergency Ward to gra strategiczna, w której wcielasz się w zarządcę placówek medycznych. Czy myślisz, że będzie to łatwe zadanie? Pobierz całkowicie bezpłatne demo tej wykonanej z przymrużeniem oka gry i przekonaj się, że utrzymanie porządku w szpitalu to nie bułka z masłem, a zadanie niemal ekstremalne, z którego obronną ręką mogą wyjść tylko nieliczni...

Pobierz darmowe demo gry i spróbuj swych sił jako zarządca. W Hysteria Hospital: Emergency Ward zaczynasz karierę jako kierownik podrzędnej przychodni na amerykańskiej prowincji, zaś jej wymarzonym szczytem  jest posada na fotelu dyrektora prywatnej kliniki dla bogaczy w Nowym Jorku. Prowadzi tam dłuuga droga, podczas której poznasz niemal wszystkie wyzwania, jakie stoją przed managerem placówki medycznej.

Codziennie otrzymasz nowe zadania do wykonania w określonym czasie, między innymi zaprojektujesz i wyposażysz izbę przyjęć i sale operacyjne, wydasz dyspozycje personelowi medycznemu, dokonasz zakupów niezbędnych urządzeń do diagnozowania i leczenia pacjentów. Pobierz darmowe demo gry i spraw, by wszyscy cierpiący dolegliwości ludzie opuszczali zarządzany przez Ciebie szpital zadowoleni  i szczęśliwi - tylko tacy zapłacą Ci rachunki za wizytę i przyjdą ponownie, a Twoja sława będzie się powiększać wraz z szansami na kolejny awans.

W darmowym demie gry Hysteria Hospital: Emergency Ward czekają Cię do wykonania przykładowe zadania z przygotowanych przez producenta. W pełnej wersji tego tytułu będzie ich ponad sześćdziesiąt, a nadto dojdzie również tryb ENDLESS, w którym gra nigdy nie będzie miała końca, a  stawiane przed Tobą zadania będą coraz bardziej skomplikowane i trudne.

Pobierz bezpłatne demo gry Hysteria Hospital: Emergency Ward i zdecyduj się, kto będzie Twoim bohaterem - On czy Ona. Zobacz grafikę wykonaną w stylu rysunkowej kreskówki i sprawdź, jak dasz sobie radę z wybranymi do darmowej wersji demonstracyjnej zadaniami. Jeżeli lubisz zarządzanie, planowanie i administrowanie, ta gra jest dla Ciebie, a jeśli do tego masz poczucie humoru - musisz zagrać wHysteria Hospital: Emergency Ward!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hysteria Hospital: Emergency WardStrategiczne