Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 2k11

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: 2K Sports
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.09.2010
System operacyjny: Nintendo Wii

Brak

Wymagania sprzętowe - NHL 2k11

Wii
Opis - NHL 2k11
NHL 2k11 to ekskluzywne wydanie serii hokejowej, przeznaczone wyłącznie na konsolę Wii. Tak więc teraz posiadacze sprzętu Nintendo mogą rzucić się w wir sportowej rywalizacji, która wykonana jest jak dobra gra zręcznościowa. Twórcy zadbali o to, by polecania z kontrolera błyskawicznie trafiały do programu, dzięki czemu nie ma opóźnień. Możemy podczas zabawy zmierzyć się z SI lub innymi żywym graczem – na wspólnym ekranie. W tym drugim wypadku wymagania NHL 2k11 wzrastają o drugi kontroler.

A co nas czeka w trybie dla jednego gracza? Otrzymujemy opcję wybrania jednego z zespołów z najpopularniejszych log świata i prowadzenia go przez kolejne rozgrywki. Niedostępny po polsku NHL 2k11 pozwala również na tworzenie własnych turniejów. Jakby tego było mało, otrzymujemy także tryb kariery, gdzie zajmujemy się także managerską stroną sprawy. Jak więc widać gameplay NHL 2k11 powinien zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Dodatkowym atutem jest oprawa audiowizualna tego tytułu. Zadbano o to, by gra wyglądała jak prawdziwa transmisja, dlatego też nie zabraknie tu komentatorów, wstawek animowanych czy powtórek. Tym bardziej więc szkoda, że nie ma wydania NHL 2k11 na PC, ani też inne konsole. Jednak dzięki PC możesz wykonać download grafik NHL 2k11 – znajdują się one w galerii przy tym opisie. Jeśli lubisz serię, albo tez po prostu jesteś fanem hokeja, będą dla Ciebie jak znalazł. Pobierz screenshoty NHL 2k11 z tej strony – świetnie nadają się na tapety.Oczywiście wersja demo gry nie jest dostepna.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NHL 2k11