Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pokemon Pearl

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Game Freak
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.12.2009
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS Lite

Brak

Wymagania sprzętowe - Pokemon Pearl

Nintendo Wi-Fi Connection

Opis - Pokemon Pearl
Pokemon Pearl game to tytuł, jaki powinien zainteresować każdego miłośnika serii Pokemon. Ta gra wydana została wyłącznie na Nintendo Dual Screen, jeżeli więc jesteś posiadaczem tej platformy, może zainteresuje Cię poniższy opis. Tym bardziej, że Pokemon Pearl kontynuuje serię zaczętą pod koniec lat 90-tych.


W Nintendo DS Pokemon Pearl wcielasz się w łowcę i trenera zrazem dzikich stworów. Po co? Po to, aby wyszkolić je w walce. To jednak nie wszystko, co możemy w grze robić. Prócz szkolenia pokemonów możemy też pomagać bohaterom niezależnym oraz eksplorujemy świat gry. Pokemon Pearl oferuje kilka rozległych krain, w których na gracza czekają misje do wykonywania. Aby mieć pełną kontrolę nas schwytanymi i trenowanymi stworkami, w Pokemon Pearl edition wprowadzono Poketch – to urządzenie służące do monitorowania naszych podopiecznych oraz sprawdzania czasu i pozycji naszej postaci.


Co się tyczy samych pokemonów – w grze mamy ich wręcz dziesiątki. Każdy obdarzony własnymi umiejętnościami i cechami. Szkoda więc, iż nie jest możliwy download Pokemon Pearl za free w wersji demo. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce, mamy dla Ciebie gameplay z gry. Jak i inne gry Pokemon, tak i tutaj możemy toczyć walki między stworkami. Naraz do boju można wystawić cztery pokemony. Jeśli posiadasz Nintendo Wi-Fi Connection (WFC) możesz dzięki niemu grać w trybie multiplayer.


Jeśli masz ten tytuł, poszukaj w sieci dodatkowych materiałów do Pokemon Diamond and Pearl. Uważaj, jak wpisujesz nazwę gry, bowiem często wpisywaną błędną frazą jest „pokemon paerl”. Możesz także dowiedziec się więcej na temat tego tytułu odwiedzając forum Pokemon Pearl. Być może znajdziesz też użyteczne kody (codes) Pokemon Pearl lub też triki (cheats) Pokemon Pearls.


Niestety, nie wydano Pokemon Pearls po polsku i nie zanosi się na to, aby pojawiła się wersja Pokemon Pearl PC. Jedyne materiały z Pokemon Pearl za free to screenshoty z gry. Jeśli chcesz, możesz wykonać download obrazków z Pokemon game na swój twardy dysk.


Pokemon Diamond Version to inan edycja tej gry, która posiada nieco inny zestaw stworków. Jeśli jesteś miłośnikiem tej serii, powinieneś mieć je obie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pokemon Pearl

dodał: ~dada , 30.10.2014

najs

dodał: ~jgj , 27.04.2013

dziek

dodał: ~Criss , 22.11.2010

dzieki

dodał: ~thx , 03.11.2010

thx

dodał: ~dssd , 29.10.2010

thx

dodał: ~fajna ale za słaba , 29.06.2010

wiśnia

dodał: ~fajna ale co , 29.06.2010

Twój komentarz

dodał: ~permyt , 15.04.2010

masz obok obrazkuw

dodał: ~ktos , 06.04.2010

Pokemon Pearl \n[TYLKO OPIS GRY] \n\nUmiecie czytać??

dodał: ~altair , 17.03.2010

nie umiecie czytać to tylko opis gry

dodał: ~pokeManiak , 17.03.2010

ej jak to pobrac wszędzie patrze i sie chyba nie da\n\n

dodał: kuballa , 23.02.2010

jak to mam pobrac

dodał: ~magik53-99 , 09.01.2010

elaw