Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monster Hunter 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Capcom
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Nintendo Wii

Brak

Wymagania sprzętowe - Monster Hunter 3

Nintendo Wii
Opis - Monster Hunter 3

Monster Hunter Tri, pisany także Monster Hunter 3 lub Monster Hunter III, to nadchodząca gra fabularna na platformę Wii. Dwie poprzednie odsłony zostały wydane na platformę Playstation, to pierwsza część cyklu na tą konsolę. Czego możemy się po niej spodziewać?


Sam gameplay Monster Hunter  3 to zgodnie z nazwą polowania na potwory w świecie fantasy. Mamy tu różnorakie bestie, z których wiele jest podobnych do dinozaurów. Każdy Quest w Monster Hunter 3 związany jest z  polowaniem na co większe bestie. Eksplorując świat spotkamy ich naprawdę wiele. Możesz zobaczyć na naszych stronach oficjalny trailer Monster Hunter 3, który ukaże Ci walkę bohatera z jedną z takich bestii. Niestety, nie jest jeszcze możliwy download Monster Hunter 3 demo, jeżeli jednak zaistnieje taka możliwość, będziemy mieli wersję demonstracyjna Monster Hunter 3 do pobrania za darmo.
Póki co pozostaje nam czekać na pojawienie się tego tytułu w sprzedaży.   Premiera Monster Hunter 3 przewidziana jest na marzec tego roku. Niestety, nie ma jeszcze wydawcy wersji Monster Hunter 3 pl, więc pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zrobi spolszczenie Monster Hunter 3. A póki co, jeśli chcesz pobierz za free grafiki Monster Hunter 3 z galerii przy tym opisie. Każdy screenshot z Monster Hunter 3 jest darmowy, a świetnie nadaje się na tapetę.


Planowane jest wydanie Monster Hunter 3 na Wii. Póki co nie ma planów konwersji Monster Hunter 3 na PSP ani PS3. Prawdopodobnie nie wyjdzie też Monster Hunter 3 na PC ani Xbox. Tak więc jeśli chcesz pograć w Monster Hunter game, powinieneś zaopatrzyć się w konsolę Wii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Monster Hunter 3

dodał: ~masterson23 , 17.03.2010

ja mam monster hunter unite\n