Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy III

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Matrix Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy III

     Final Fantasy III (czy też raczej Final Fantasy III DS) to kolejna już odsłona bardzo popularnej serii gier RPG. Pierwotnie wydana w 1990 roku, funkcjonowała jedynie na rynku w Japonii do czasu, gdy w 2006 roku Square Enix wypuścił wersję tej produkcji na platformę Nintendo DS.­


     Fabuła koncentruje się wokół przygód czwórki młodych sierot, którzy napotykają na swojej drodze Kryształ Światła. Spotkanie to pozostawia widoczny ślad na naszych bohaterach, bowiem uzyskują oni ponad naturalne moce. Nie dzieje się to jednakże bez powodu. Równowaga świata jest zagrożona, a jedyna nadzieja leży właśnie w młodych sierotach.


     Rozgrywka przypomina poprzednie dwie odsłony serii. Mamy wiec do czynienia z systemem walki opartym na turach. Nowością jest natomiast pojawienie się zawodów, miast sztywno ustalonych klas. Teraz więc w trakcie zdobywania doświadczenia, możemy stopniowo rozwijając naszą postać, w ramach elastycznego dobierania kolejnych profesji, nie będąc ograniczeni odgórnie narzuconymi ramami.


     Materiał z gry poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy III